Projektový manažer pro Německo (doprava a spedice)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Německo
Firma VCHD Cargo a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Popis pozice

Pro naši společnost VCHD Cargo a.s. a zároveň sesterskou společnost VCHD Cargo GmbH hledáme šikovného obchodníka (m/ž), který se umí pohybovat na trzích EU a zejména má znalost německého prostředí. Ideálně má navíc zkušenosti z logistiky, dopravy nebo spedice. K dispozici je kancelář v Kladně, Radeburgu (Drážďany) a Frankfurtu – lze případně změnit do jiného místa v Německu. Pozice je vhodná i pro osoby žijící v Německu. Možnost zaměstnání na českou i německou smlouvu. Předpoklad kariérního a kompetenčního růstu v dynamickém prostředí rostoucí firmy.

Náplň práce:

  • Vyhledávání zákazníků a nabízení přepravních služeb společnosti na domácím a zahraničním trhu (západní Evropa, nejčastěji Německo), zaměření na akvizici
  • Rozvoj a udržování silných obchodních vztahů s našimi klienty, formou osobních jednání či prostřednictvím on-line nástrojů.
  • Úzká spolupráce napříč odděleními, primárně dopravní & spediční oblast.
  • Práce v interním CRM systému a s nástroji pro reporting.
  • Zjišťování potřeb svých zákazníků a navrhování vhodných řešení na míru.
  • Monitoring trhu a rozvoj přiděleného segmentu v souladu se strategií společnosti včetně analýzy a vyhodnocení konkurence.
  • Rozšiřování vlastního portfolia zákazníků v souladu se strategií společnosti.

Požadujeme:

  • Schopnost sledovat vývoj ve svěřeném segmentu a prezentovat je dovnitř společnosti.
  • Zkušenosti z logistiky, dopravy, spedice, 3PL, 4PL.
  • Prodejní drive, energii a soustředění na dosahování cílů.
  • Vynikající prodejní, komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti doplněné o příjemné a profesionální vystupování.
  • Nj jak v mluvené, tak psané formě na úrovni minimálně C1. Aj výhodou.
  • Tvorba nabídek, prezentací, reporting.
  • Účast na veletrzích a společenských akcích.
  • Zkušenosti s B2B.
  • Aktivní řidič.
  • Ukončené min. SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Zázemí a jistotu stabilní rodinné firmy, která je na trhu od roku 1997
  • Telefon, notebook, služební vozidlo i k soukromým účelům
  • Výhodné telefonní a datové tarify pro rodinné příslušníky
  • Stravenkový paušál, výbornou kávu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv rodinné firmy
  • Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Máte zájem o tuto nabídku?