Hledáme lidem práci Manpower

Specialista zákaznického servisu v oblasti logistiky

Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pokud jste prozákaznicky orientovaní, vyhovuje vám různorodá práce a jste orientovaní na čísla, pak pro vás máme nabídku práce!
Společnost s celosvětovou působností dodávající systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslové technologie hledá nového člena týmu!
Šanci máš i jako absolvent nebo zkušený uchazeč :)

Popis pozice:

  • přijímání reklamací od zákazníka, jejich zpracovávání a konzultace jejich správnosti se zákazníkem
  • evidování a vyhodnocování spokojenosti zákazníka
  • udržování agendy zákazníka v systému
  • vystavování podkladů pro expedici k zákazníkům
  • kontrolování stavu pohledávek
  • zadávání kontraktů a cenových dohod do systém
  • vymáhání pohledávek ve spolupráci s finančním oddělením
  • zadávání kontraktů v SAP na základě cenových dohod/objednávek od zákazníků, popř. od mateřské společnosti atd.
  • pomáhá sestavovat plán prodeje na následující měsíce
  • reporting a analýzy (sběr dat o spokojenosti zákazníků)

Profil kandidáta:

  • AJ alespoň B2 (komunikativní)
  • velmi dobré komunikační dovednosti a orientace na čísla
  • dobrá schopnost práce s PC (Excel, SAP) - není potřeba znát, naučíme
  • velkou výhodou komunikativní německý nebo francouzský jazyk
  • zkušenosti z oddělení logistiky, zákaznický servis v automotiv výhodou

Nabízíme:

  • smysluplná náplň práce
  • pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • flexibilní pracovní doba
  • cafeteria systém
  • až 18.000,- Kč roční prémie
  • dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)
  • 700,- Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní odměny
  • soutěže a akce pro zaměstnance (Den otevřených dveří, soutěže o vstupenky na kulturu a zážitky atp.)
  • odměny až 30.000,- Kč do kafeterie za doporučení známého na pracovní pozici do společnosti

  • Krupka
  • Miroslava Čermáková
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
  • Klecany
  • Věra Nováková
  • 26 000 – 32 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nymburk, Kladno, Beroun

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

absolvent AJ akce auto automobil automobily den doba flexibilní IT kandidát měsíc mobil náplň práce nové odměny pec penzijní připojištění plán pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pro zaměstnance připojištění příspěvek reklama reporting SOU specialist specialista spokojenost společnost společnosti stravování technologie uchazeč zkušenosti agendy analýzy člen dovednost dovolené finanční francouzský jazyk jídla komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrakt kov list logistik náplň německý oblast oblasti oddělení osobní PC penzijní PR prémie prodej profi průmysl průmyslové report roční servis schopnost spokojen stav systém systémy technolog tým zákaznický servis zákazník závod zkušenost