Volné místo ve firmě SIMIX GROUP s.r.o.

Řidič/ka VZV s možností ubytování - Pardubice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma SIMIX GROUP s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Náborové Centrum, zobrazit tel. číslo

O nás

SIMIX GROUP s.r.o.

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Požadujeme

  • samostatnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o práci
  • ochota práce na směny
  • praxe na VZV/ retracku
  • VZV doklady velkou výhodou

Nabídka

  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
  • ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
  • PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

Aktuálně do skladu poptáváme více pozic, jejíž náplní práce je:

  • zajišťování plynulého zásobování výrobních linek
  • vykládka nákladních aut
  • uskladňování do regálů
  • odpovídá za vozidlo a kontrolu jeho provozuschopnosti
  • vést záznam o provozu vozidla, dodržovat pracovní rozvrh
  • starat se o běžné opravy vozidla
  • starat se o bezpečnost naložení v rámci povolené nosnosti

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

AJ bezpečnost bonus bonusy Bor den IT kvality Luže mobil Most možnost nabídka odpovědnost Pardubice pec poradenství postup práce pracovní praxe samostatnost sklad služba směny společnost společnosti stravování stres školení tarif ubytování vedení výkon zaměstnání české kontakt lidský náklad náplň německé oblast oblasti odbor opravy podpory PR pracovní náplň schopnost schopnosti střední trh výrobní výroby zájem zákazník záznam zdroj