Překladatel/tlumočník - srbský jazyk

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • hledáme do svého týmu kolegu na pozici tlumočník/překladatel v srbském jazyce.
  • místo výkonu práce : Bor u Tachova

Požadujeme:

  • srbský jazyk slovem a písmem – nutností (srbsko – český překlad)
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • mobilní telefon
  • mzda 21.000 základ + 1.200 docházka + 5.000 osobko
  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • příjemný kolektiv
  • možnost případného ubytování
  • nástup ihned!

Zaujala Vás nabídka ? Zašlete nám svůj životopis nebo nás rovnou kontaktujte na čísle zobrazit tel. číslo .

HOBRA - Školník s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká pošta, s.p., Coweo Technologies s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AMALTHEA ELECTRONICS CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o., KDK Automotive Czech s.r.o., Alexandr Nosov, EUROSTYLE SYSTEMS TACHOV s.r.o., CM TRANSPORT TACHOV s.r.o., NERGIZ s.r.o., DIRNBERGER s.r.o., Panasonic Industrial Devices Czech s.r.o., Schmelzer s. r. o., TRAN ANH VU s.r.o., NGA & HA, s.r.o., Ngo DM s.r.o., Chikkita s.r.o., MB - 16 s.r.o., VESTAR GROUP a.s., WELLNESS TEAM s.r.o., King's Entertainment a.s., Beautiful Studio s.r.o., GALA HOTELS, s.r.o., Tailor Hotels s.r.o., PRIMO CAR Cheb s.r.o., Václav Harmáček, Ayur - Lanka, s.r.o., FUENTE Marienbad s.r.o., Jana Špirková, Česká hotelová, a.s., BUBASTAV s.r.o., MS Central s.r.o., Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o., HSC.CZ s.r.o., KOVO PRODUKT s.r.o., BOHD&NAR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, PR specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Brusič / Brusička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Celá ČR, Tachov, Bor, Rozvadov, Stříbro, Halže, Planá, okres Tachov, Chodová Planá, Mariánské Lázně, Valy, okres Cheb, Kladruby, okres Tachov

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Bor český docházka hlavní hledám místo mobil Most možnost mzda nabídka náplň práce pozice práce pracovní pracovní poměr překlad samostatnost společnost společnosti stabilní Tachov telefon ubytování výkon životopis jazyk kolektiv kontakt místo výkonu práce mobilní náplň odpovědný poměr PR příjemný případ přístup tým