Volné místo v: Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Policista/ka Karlovy Vary - NÁBORÁK 110.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karlovy Vary
Zadavatel Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Státní správa a samospráva
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.070 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

Náplň práce:

Chcete pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy? Chcete mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám. Naučíme Vás pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, sebeobranu a boj zblízka. K bezpečí svému i Vašich blízkých můžete sami přispět a chránit je, protože pocit bezpečí občanů nám není lhostejný.

Co od Vás očekáváme:

  • státní občanství ČR
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní, fyzickou a psychickou způsobilost
  • spolehlivost a pracovitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový příspěvek 110.000 Kč
  • jistotu platu
  • plat po zaškolení přes 34.000 Kč
  • pravidelné navyšování služebního příjmu
  • stabilní zaměstnání
  • široké možnosti kariérního růstu
  • uplatnění na obvodních odděleních, dopravních inspektorátech či odboru cizinecké policie

Další benefity:

  • příspěvek na dovolenou 13.000 Kč
  • doživotní výsluhový příspěvek po 15 letech služby
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas a další benefity
  • možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Liberec
  • DISPONERO s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 28. prosince
  • Vsetín
  • KASKO-BLINDS a.s.
  • Příbram
  • SENCO Příbram spol. s r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Ostrava
  • ČMELÁČEK z. s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Sociální pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Odbory - proč a jak je založit

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

benefit benefity Bor ČR HR inspektor IT Karlovy Vary Luže možnost nábor náplň práce plat pojištění policie práce pracovní prostředí příspěvek růst řízení služební sport stabilní školení uplatnění Vary vzdělání zaměstnání zdravotní životní pojištění bezpečí cizinec dopravní dovolené inspektorát kariérní možnosti náborový náplň odbor oddělení penzijní PR rok služby způsobilost životní