Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechanik

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krnov
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Do strojní výroby v Krnově hledáme šikovné elektromechaniky na HPP.

Náplň práce:

  • Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Požadavky:

  • • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • • Znalost výkresové dokumentace
  • • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • jistotu zaměstnání na několik let dopředu
  • ubytování zajištěno
  • poskytujeme týdenní zálohy
  • nástup do zaměstnání je možný ihned
  • 2 směnný provoz s možností přesčasových hodin dle dohody

Hodinová mzda :
do 290,- Kč/ hod.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : Odpovědět na inzerát

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 18. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Fulnek
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Odry
  • Vhodné pro absolventy
  • Brno-město
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Mariánské Lázně
  • MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o.
  • 165 – 195 Kč / hod
Zveřejněno: 18. října
  • Bílina
  • AGC Automotive Czech a.s.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Holešov
  • SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Třebíč
  • MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s.
  • 13 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Chrudim
  • Lütze, s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 10. října
  • Mohelnice, Šumperk
  • MONTIX, a.s.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Liberec
  • TI Automotive AC s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Dopravní podnik města České Budějovice,…
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Velká nad Veličkou
  • Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
  • 19 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Havířov
  • SVAD company s.r.o.
  • 13 500 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Zámrsk
  • BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Nymburk
  • DPOV, a.s.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Orlová
  • NELUX ELEKTRO CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 23. října
  • Štětí
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Zlín
  • Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s…
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Kuřim
  • TOS KUŘIM - OS, a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 3. března

ARAKO spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Markmont, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Miloslav Ševčík, SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., ID - KARTA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., JPF Czech s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., RenoServices, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektronik / Elektronička

Opava, Hradec nad Moravicí, Krnov, Bruntál, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Fulnek, Bílov, okres Nový Jičín, Klimkovice, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Odry, Studénka, Šternberk, Potštát

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

absolvent AJ Bor ČR den dokumentace elektro elektromechanik email hledám inzerát IT kandidát Krnov možnost mzda náplň práce nová podnik požadavky práce praxe přesčas stabilní týden ubytování zaměstnání znalost životopis dohody dokument kov náplň obor opravy PR případ příprava stroj technické výroby vyučení