Elektromechanik

Lokalita Cheb
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lukáš Filipec, zobrazit tel. číslo

Máte vyhlášku 50 alespoň §5 a chuť se učit nové věcí?

Pokud ano, pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Elektromechanik.

Popis pozice:

- Výroba a montáže zejména železniční zabezpečovací techniky

- Zhotovení elektroinstalace v technologických domcích

- Práce s kabelizací (ukončování, spojkování, měření)

- Výroba elektronických zařízení (osazování a pájení plošných spojů)

Profil kandidáta:

- Vyhláška 50 §5

- ŘP sk.B

- Ochota učit se nové věci

- Zodpovědný přístup k práci

- Zkušenost se zabezpečovací technikou velkou výhodou

Nabízíme:

- Zajímavé platové ohodnocení dle dovedností

- 25 dnů dovolené

- Příspěvek na stravování

- Příspěvek na mobilní tarif

- Firemní akce

- Možnost zvyšování profesní kvalifikace

- Nástup možný IHNED

Máte zájem o tuto nabídku?