Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Obsluha výrobní linky Slaný

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 19.999 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost Electric Powersteering Components Europe s.r.o. hledáme manuálně zručné a spolehlivé pracovníky na pozici operátor výroby.

Nástup je možný od prosince (nebo dle dohody)

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky
  • montážní práce
  • manipulace s komponenty, polotovary a výrobky
  • kontrola kvality výroby
  • vedení souvisejících záznamů

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pozornost, spolehlivost,
  • dobrý zdravotní stav (jedná se o práci ve stoje)
  • čistý trestní rejstřík
  • možnost pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod směny)

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástupní mzdu přes 18 000Kč/měsíčně
  • náborový příspěvek
  • nadstandartní příplatky
  • odměny za kvalitu, osobní ohodnocení
  • 13.plat, cafeterie,
  • dotované stravování, stravenky
  • svoz ve Slaném a další benefity
  • příspěvek na dopravu nebo rozvoz do okolních obcí

V případě zájmu ihned volejte zobrazit tel. číslo .

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Kladno
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Nové Město nad Metují
  • NAKOS spol. s r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • České Budějovice
  • Europe Jobs s.r.o.
  • 100 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března
  • 14 600 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Benátky nad Jizerou
  • KORUND BENÁTKY, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Chrudim
  • BMI střešní a hydroizolační systémy s.r…
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
  • Lucie Klabanová
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Brno-město
  • COMFORT ENERGY Prodej s.r.o., v…
  • od 23 000 Kč
  • Středočeský kraj
  • A. Bouček interier, s.r.o.
  • Hradec Králové
  • od 11 000 Kč
  • Moravskoslezský kraj
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Pardubický kraj
  • Ostrava-město
  • MALEDA s.r.o.
  • od 11 500 Kč

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

benefit benefity Bor den EU hlavní hledám hodnocení IT kvality možnost nábor náplň práce NDA odměny ohodnocení operátor plat práce pracovní pracovní poměr pracovník příplatky příspěvek rozvoz slaný směny SOU společnost stravenky stravování Vary vedení zdravotní zdravotní stav Zruč cafeterie dar dohody kontrola linky náborový náplň obsluha operátor výroby osobní poměr PR případ slané stav výrobní výroby záznam