[037] SVÁŘEČ - dlouhodobá práce - pouze ranní směny!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 38.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Pro tradičního zaměstnavatele a výrobce kovových tanků a výměníků v Děčíně, hledáme šikovné svářeče.

Náplň práce:

  • TIG sváření kovových tanků a výměníků (nerez/hliník);

Požadavky:

  • TIG platný svářečský průkaz;
  • Odpovědnost, chuť pracovat;
  • Praxe vítána;

Nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu;
  • Práci v úspěšné tradiční společnosti s dobrým jménem v regionu;
  • Nástupní mzda 28 000 Kč až 38 000 Kč/měs.;
  • Možnost měsíčních záloh mzdy;
  • Penzijní pojištění dotované zaměstnavatelem;
  • Řada různých firemních benefitů a motivačních bonusů;

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt na Vás, abychom Vám mohli zavolat.
Zasláním Vašeho životopisu společnosti NEWMAN Personnel Agency, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • Paldusová Nikola
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Praha
  • 30 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., SH Job Partners s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., Globus ČR, v.o.s., EKOS-Žitenice s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SATIVE s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., Aleš Čermák, KOBRA INVEST s.r.o., Luboš Koďousek, Thi Hoai Nguyen, MeDoZa, s.r.o., Huu Hoang Nguyen, Město Jílové, Enaspol a.s., Tomáš Rudolf, Ottimo invest s.r.o., Autocentrum DaP s.r.o., Văn Son Nguyen, Xing Chen Hvězdy s.r.o., Văn Hanh Nguyen, Anna Lou Longyapon Krautová, WK IMPORT s.r.o., NIKA EURO TRANS s.r.o., IMPERIAL STANDARD, SE, PHAMY FOODS s.r.o., JV-INTEGRA s.r.o., Martin Průša, PAMS, STRONGPROF, s.r.o., Thi Minh Xuyén Nguyen, OREL Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora z. s., Tien Dung Nguyen, PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o., Auto Lovers s.r.o., NO-CONTACT s.r.o., Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace, APR-CZ s.r.o., AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s., KROYS - Milan Krejčí s.r.o., Hamlet Manukyan, Max Retail s.r.o., KE WANG s.r.o., Lan Huong Ho, MASSFIT s.r.o., Thi Thanh Huyen Nguyen, Ngoc Hoang Tran, Quoc Su Vuong, K A P P A - P, spol. s r.o., Kanlathita Zizkovsky, OREL - 1985 - CZE - PHL komora z. s., AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o., E K O F I N P C spol. s r.o., YARS s.r.o., AEC NOVÁK s.r.o., BLADES Ústí nad Labem, z.s., Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace, Skylog Group a.s., Kateřina Stejskalová, HE JIA LE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Opravář / Opravářka, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Fasádník / Fasádnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Děčín, Velké Březno, Ústí nad Labem, Přestanov, Žitenice, Krupka, Česká Lípa, Dubí, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Hřensko, Veselé, Petrovice, okres Ústí nad Labem, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Nový Bor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ benefit bonus Děčín hledám HR IT možnost mzda mzdy náplň práce odpovědnost plat pojištění požadavky práce praxe růst směny SOU společnost společnosti zaměstnavatel zaslání životopis firemní kariérní kontakt kov měsíční motivační možnost kariérního růstu náplň osobní penzijní penzijní pojištění PR případ region údaj