Volné místo ve firmě FOKUS Vysočina, z.ú.

Pracovník v bistru

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma FOKUS Vysočina, z.ú.
Kategorie Gastronomie a pohostinství

O nás

FOKUS Vysočina, z.ú.

Naším posláním je podporovat lidi s duševním onemocněním, nebo jiným handicapem, v posílení jejich samostatnosti a sebedůvěry tak, aby mohli vést plnohodnotný život podle vlastních představ. Dlouhodobě pomáháme v oblastech péče o domácnost, hospodaření s penězi, vztahů, ale také trávení volného času.

Co od Vás očekáváme:

Pracovník v Bistru Čistá duše

Chcete pracovat ve společnosti, které záleží na svých zaměstnancích? Chcete uplatnit svoje zkušenosti v potravinářské výrobě a přitom být součástí přátelského týmu? Nyní máte příležitost.

Jsme společnost, která se zabývá vytvářením vhodných pracovních míst pro lidi se zdravotním znevýhodněním a tím jim poskytnout možnost, uplatnit se na trhu práce.

Chráněné dílny Fokus Vysočina, s.r.o. přijme do Bistra Čistá duše v Havlíčkově Brodě kolegu na pozici „Pracovník výroby“.

Náplň práce:

  • výroba a příprava produktů studené kuchyně
  • spolupráce na plnění zakázek
  • prodej těchto produktů v našem Bistru

Očekáváme:

  • invalidní důchod
  • potravinářský průkaz
  • zkušenosti z obdobné pozice – výhodou ne podmínkou!!
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat na směny (ranní 5.00 – 9.00, odpolední 9.00 – 13.00)

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí Bistra
  • přátelský kolektiv
  • HPP – zkrácený úvazek
  • 25 dní dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup od 4.1.2021

Pro bližší informace volejte tel. číslo: zobrazit tel. číslo

  • Ledeč nad Sázavou
  • KASKÁDA Ledeč v.o.s.
  • 49 000 – 59 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Netolice
  • BioWaves Group spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Bohumín
  • Bc. Milan Biely
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. srpna
  • Hodonín
  • Eva Lupačová
  • od 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. května
  • Bílovec
  • Petr Vnenk
  • 11 000 – 13 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Zlín
  • Bistro - 29 Spur s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. května
  • Smíchov, Praha
  • Optiform, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Litvínov
  • CIBULA Group s.r.o.
  • 13 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Liberec
  • JEŠTĚD, spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Bohumín
  • DATEX MORAVA s.r.o.
  • od 85 Kč / hod
Zveřejněno: 22. května
  • Karlovy Vary
  • Đinh Tuan Đo
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Olomouc
  • Martin Stummer
  • 22 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Rumburk
  • Serkan Günay
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • České Budějovice
  • CBEU Gastro & hotels s.r.o.
  • od 17 900 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Emilia KV s.r.o.
  • 16 200 – 19 700 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Železná Ruda
  • T.G., a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Lanškroun
  • DOTA BUS, s. r. o.
  • od 16 000 Kč
  • Modrava
  • Ing. Radovan Lyer
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Valašské Meziříčí
  • Miokra, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Bohumín
  • od 86 Kč / hod
Zveřejněno: 4. dubna
  • Hradec Králové
  • CEZAR FOOD s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Bučovice
  • Agentura smíchu a zábavy s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Zlín
  • B A L T A C I a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. října
  • Chomutov
  • Bc. Martin Suchý
  • 19 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
Zveřejněno: 14. září
  • Zlín
  • Blanka Vojtková
  • od 21 800 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Lidečko
  • Obec Lidečko
Zveřejněno: 5. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • KOLACEK Group s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Moravská Třebová
  • Bc. Roman Sobocik
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 24. července
  • Chrudim
  • Süleyman Cicek
  • od 19 800 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Mošnov
  • GASTRO-FLIGHT s.r.o.
Zveřejněno: 27. července
  • Liberec
  • ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 11. února

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

AJ Brod den důchod hodnocení HR IT možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení plat plnění pozice práce pracovní pracovník prostředí směny SOU společnost společnosti spolupráce úvazek vhodný výroba zdravotní zkrácený úvazek zkušenosti díl dovolené finanční informace invalidní kolektiv kov náplň potravinář PR prodej přátelské přátelský příjemné příležitost příprava součást trh tým výroby zkušenost