Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Strojmistr - mzda až 26 000/měs. + dovolená navíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 23.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Boleticích u Děčína, hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance na pozici strojmistra. Nabízíme Vám zodpovědnou práci se zajímavým mzdovým ohodnocením. Nástup je možný ihned. Vaší náplní práce bude zajišťování chodu výrobní linky, nastavování konkrétních parametrů a čtení z technické dokumentace. Tato pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže. Nabízíme: - mzdové ohodnocení až 26.000 Kč/měsíc - pravidelný výplatní termín - 5 týdnů dovolené/rok - příplatky dle zákoníku práce - půlroční a roční odměňování - dotované závodní stravování - dlouhodobou spolupráci Požadujeme: - vyučení ve strojírenském oboru - manuální zručnost a fyzickou zdatnost - samostatnost a spolehlivost - ochotu pracovat na směny Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném tel. čísle nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!

  • Ústí nad Labem
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. dubna
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 11. dubna
  • Nové Hrady, České Budějovice
  • REZIDENCE Nové Hrady, a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Otrokovice
  • STAVYMA spol. s r.o.
  • od 120 Kč / hod
  • Nové Město, Praha
  • CESTOVNÍ AGENTURA ŠVEJK TOUR s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Rožmitál pod Třemšínem
  • RAVAK a.s.
  • od 20 160 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., CADRE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., CENTURION loss prevention a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby

Děčín, Velké Březno, Ústí nad Labem, Přestanov, Žitenice, Krupka, Litoměřice

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ Bor Děčín den dokumentace dovolená hledám hodnocení IT měsíc mistr Most mzda nabídka náplň práce odměňování ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovní nabídka příplatky samostatnost směny společnost stravování vhodná zákoník Zruč dokument dovolené kontakt linky mzdové mzdový náplň navíc obor PR roční rok stav stroj technické termín výrobní vyučení závod