Pečovatel/ka Británie-bez poplatku+letenka zdarma!

Lokalita Zahraničí
Firma EuroPair, s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura, Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Ostatní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme muže i ženy, kteří mají zájem jet pečovat o starší osoby do Velké Británie.

Podmínky:

  • min. mírně / středně pokročilá angličtina (základy nestačí)
  • ochota starat se o starší osoby
  • přátelská a pečující povaha
  • délka pobytu 6–12 měsíců, dle typu programu

VÝHODY:

  • žádný poplatek agentuře
  • zaškolení zdarma
  • u vybraných variant nejsou potřeba předchozí zkušenosti
  • pozice i ubytování předem zajištěny
  • možnost získání certifikátů v oblasti pečovatelství – Senior Carers (NVQ 3), Supervisors (NVQ 3&4), Area Manager (Team leader NVQ 4) nebo Diploma level 2 in Health and Social Care

Nabízené jsou 3 varianty:

  • Live-in: pouze pro ženy. Soužití se starší osobu. Strava a ubytování zdarma, letenka zdarma. Doba výkonu praxe je buď 6 dnů v týdnu a 1 den volno nebo 3 týdny a 1 týden volno. Odměna 400 GBP / týdně = > kolem 50 000Kč / měsíc.
  • Live-out: pro ženy i muže. Každý den objíždítě autem více klientů. Řidičský průkaz podmínkou. Bydlení zajištěno v domech pro zaměstnance. Odměna 6,70 – 7,80 GBP / hod.
  • Pozice v domovech důchodců – pro ženy i muže. Bydlení zajištěno v domech pro zaměstnance. Odměna od 6,70 GBP / hod.

Lokality: celá Velká Británie, Skotsko
Minimální délka kontraktu: ideálně 12 měsíců, u vybraných variant min. 6 měsíců
Úroveň Angličtiny: min. mírně/středně pokročilá
Věk: od 18 let
Praxe: je výhodou, ale není nutná
Pojištění: sociální a zdravotní hrazeno poskytovatelem pracovní praxe
Kdy se zaregistrovat: min. 1–3 týdny před plánovaným odjezdem
Dovolená: 28 dnů placené dovolené ročně

NÁPLŇ PRÁCE:

  • všestranná péče o starší osobu
  • pomoc při osobní hygieně, koupání, příprava jídla, pomoc s oblékáním, domácí práce jako lehký úklid., stlaní postelí, žehlení, vysávání
  • asistence při volnočasových aktivitách nemocných a starých

Zájemci pošlete CV na email, obratem Vám zašleme podrobné informace.

Bezplatná linka zobrazit tel. číslo www.coolagent.cz

Nebo napiště sms na číslo zobrazit tel. číslo ve tvaru PEC_jmeno, prijmeni, email a my se Vám ozveme :-)

Stručná charakteristika inzerující společnosti
Zprostředkování studijních pobytů, kulturních výměn a pracovních praxí v zahraničí.

Jedna z největších agentur v SR a ČR, zprostředkujících kulturní výměny, stáže, praxe a studijní pobyty v zahraničí, fungující už 21 let – od roku 1995. Profesionální team koordinátorů spolupracuje s partnerskými agentarami, školami a vzdělávacími organizacemi.

  • Plzeň-město
  • PAVLOV TREJD BUSINESS a.s.
  • od 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. března
  • Praha
  • INDUS, spol. s r.o.
  • od 70 Kč / hod

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ angličtina CV ČR den doba domácí domov dovolená důchod email hledám HR ISO IT linka Lom manager měsíc možnost náplň práce nemoc partner pec péče pečovatel plán plat podmínky pojištění pozice práce pracovní praxe pro zaměstnance SOU společnost společnosti starý stáž školení týden ubytování v týdnu v zahraničí volno výkon zahraničí zdarma zdravotní získání zkušenosti agent asistence bezplatná certifikát dar dítě dny dovolené informace jídla kontrakt kov kulturní lokality minimální náplň oblast oblasti odměna organizace osobní placené pomoc PR program přátelská příprava příprava jídla rok sociální škola týdny výměny zájem zkušenost