Pečovatel/ka Británie-bez poplatku+letenka zdarma!

Lokalita Zahraničí
Firma EuroPair, s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura, Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Ostatní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme muže i ženy, kteří mají zájem jet pečovat o starší osoby do Velké Británie.

Podmínky:

  • min. mírně / středně pokročilá angličtina (základy nestačí)
  • ochota starat se o starší osoby
  • přátelská a pečující povaha
  • délka pobytu 6–12 měsíců, dle typu programu

VÝHODY:

  • žádný poplatek agentuře
  • zaškolení zdarma
  • u vybraných variant nejsou potřeba předchozí zkušenosti
  • pozice i ubytování předem zajištěny
  • možnost získání certifikátů v oblasti pečovatelství – Senior Carers (NVQ 3), Supervisors (NVQ 3&4), Area Manager (Team leader NVQ 4) nebo Diploma level 2 in Health and Social Care

Nabízené jsou 3 varianty:

  • Live-in: pouze pro ženy. Soužití se starší osobu. Strava a ubytování zdarma, letenka zdarma. Doba výkonu praxe je buď 6 dnů v týdnu a 1 den volno nebo 3 týdny a 1 týden volno. Odměna 400 GBP / týdně = > kolem 50 000Kč / měsíc.
  • Live-out: pro ženy i muže. Každý den objíždítě autem více klientů. Řidičský průkaz podmínkou. Bydlení zajištěno v domech pro zaměstnance. Odměna 6,70 – 7,80 GBP / hod.
  • Pozice v domovech důchodců – pro ženy i muže. Bydlení zajištěno v domech pro zaměstnance. Odměna od 6,70 GBP / hod.

Lokality: celá Velká Británie, Skotsko
Minimální délka kontraktu: ideálně 12 měsíců, u vybraných variant min. 6 měsíců
Úroveň Angličtiny: min. mírně/středně pokročilá
Věk: od 18 let
Praxe: je výhodou, ale není nutná
Pojištění: sociální a zdravotní hrazeno poskytovatelem pracovní praxe
Kdy se zaregistrovat: min. 1–3 týdny před plánovaným odjezdem
Dovolená: 28 dnů placené dovolené ročně

NÁPLŇ PRÁCE:

  • všestranná péče o starší osobu
  • pomoc při osobní hygieně, koupání, příprava jídla, pomoc s oblékáním
  • domácí práce jako lehký úklid., stlaní postelí, žehlení, vysávání
  • asistence při volnočasových aktivitách nemocných a starých

Zájemci pošlete CV na email, obratem Vám zašleme podrobné informace.

Nebo stačí napsat sms ve tvaru PEC, Vaše jméno, adresu a email a my se Vám ozveme :-)
Kontakt:
Bezplatná linka: zobrazit tel. číslo
Mobil: zobrazit tel. číslo
Email: e-mail přes odpovědní formulář
www.coolagent.cz

  • Liberec
  • Práce Liberec s.r.o.
  • od 69 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. ledna
  • Celá ČR
  • KRÁM s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 23. ledna

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ angličtina Brno CV den doba domácí domov dovolená důchod email hledám HR ISO IT linka Lom manager měsíc mobil možnost náplň práce nemoc pec péče pečovatel plán plat podmínky pojištění pozice práce pracovní praxe pro zaměstnance SOU starý školení týden ubytování v týdnu volno výkon zdarma zdravotní získání zkušenosti agent asistence bezplatná certifikát dar dítě dny dovolené informace jídla kontakt kontrakt lokality minimální náplň oblast oblasti odměna osobní placené pomoc PR program přátelská příprava příprava jídla sociální týdny zájem zkušenost