Hledáme lidem práci Manpower

Provozní elektrikář - práce, která má jiskru!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zkušeného a spolehlivého provozního elektrikáře pro naši dynamickou firmu.

Tato pozice je klíčová pro udržení spolehlivého provozu našich elektrických systémů a zařízení v průmyslovém prostředí.

Pokud máte silné elektrotechnické dovednosti, schopnost rychle reagovat na poruchy a vášeň pro udržování bezpečného a efektivního provozu, rádi bychom vás přivítali ve našem týmu.

Nástup přímo do kmene společnosti!

Popis pozice:

  • Samostatně pracovat na odstraňování poruch výrobního zařízení (HMI panely, fr.měniče do 400kW / Simoreg, Simovert, PLC)
  • Pro diagnostiku poruch využívat PLC systémy zařízení
  • Provádět preventivní kontroly a opatření
  • Připravovat a opravovat náhradní díly

Profil kandidáta:

  • Vyučení v elektro směru
  • Znalost a zkušenost s prací s PLC (Siemens, Allen Bradley, apod.)
  • Znalost a zkušenost s průmyslovými sítěmi (Profibus, Profinet, Modbus apod.)
  • Praxi na obdobné pozici v délce alespoň 2 let
  • 194/2022 Sb. (bývalá Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6)
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze  (mix 7,5 a 12h směn)

Nabízíme:

  • Práce rovnou v KMENI s jistotou dlouhodobé spolupráce
  • Mzdu od 35000 Kč měsíčně
  • Prémie až 21% každý měsíc
  • 13. a 14. plat
  • 1500 Kč docházkový bonus každý měsíc
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Program Benefit Plus, Multi Sport, Benefit ELA a další
  • Místo pracoviště Ostrava s výbornou dostupností (vlak, MHD), pro zaměstnance mimo region možný příspěvek na ubytování
  • Práci v dobrém, stabilním týmu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte nám svůj aktuální životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. dubna
  • Šumbark, Havířov
  • STING ENERGO, spol. s r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Ostrava-město
  • TOP MONEY s. r. o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 4. září
  • Olomouc
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Olomouc
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Zábřeh
  • Slovácké strojírny, akciová společnost
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Lubná, Rakovník
  • LASSELSBERGER, s.r.o.
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 22. června
  • Kadaň
  • ČEZ Energetické produkty, s.r.o.
  • 20 200 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Veselí nad Lužnicí
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • 23 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Velké Losiny
  • KUBÍČEK VHS, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Klášterec nad Ohří
  • ZKL Klášterec nad Ohří, akciová…
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Most
  • Městské divadlo v Mostě, spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Olomouc
  • Vlastivědné muzeum v Olomouci
  • 14 140 – 20 730 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Chodov, Sokolov
  • KH Czechia s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. června
  • Opava
  • Severomoravské vodovody a kanalizace…
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Valašské Klobouky
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • od 22 710 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Karviná
  • CZECH PLASTIC PRODUCTION, s.r.o.
Zveřejněno: 1. února
  • Jesenice, Praha-západ
  • Sunny Canadian International School -…
Zveřejněno: 21. února
  • Ústí nad Orlicí
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Třebíč
  • TTS eko s.r.o.
  • 21 500 – 23 500 Kč
  • Vhodné pro cizince

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

aktuální benefit bonus Bor elektrikář elektro event hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát měsíc místa místo Most nabídka Ostrava penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní místa pro zaměstnance prostředí připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce sport stabilní ubytování uchazeč vyšší znalost životopis bezpečné díl dovednost dovolené elektrický kontroly kov náhradní díl náhradní díly odpovědní penzijní PR prémie profi program průmysl průmyslové průmyslový případ příspěvky přístup region schopnost systém systémy technické tým volná pracovní místa výrobní vyučení závod zkušenost životní