Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Technik standardizace - tvorba norem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita České Budějovice
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Energetik / Energetička, Technik / technička v energetice, Technolog / technoložka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro distribuční složku EG.D (E.ON) do oddělení Standardizace aktuálně obsazujeme interně uvedenou pozici. V tomto oddělení se řeší a řídí životní cyklus materiálu od jeho pořízení, jeho instalaci do sítě až po sledování jeho životnosti a poruchovosti až po jeho samotné vyřazení(jedná se o prvky distribuční soustavy).

náplň práce:

Standardizace materiálu (tzn. sledování a vytváření jeho norem), technologických celků až po vytvoření technologických postupů daného zařízení (stavěné elektrotechnické komponenty - př. stožáry, kabelové spojky, rozvaděče apod.)

Tvorba technické dokumentace pro externí (výrobce komponentů) a interní zákazníky (EG.D či jiné interní pobočky)

Podílení se na zhodnocení a vytvoření části technické dokumentace pro výběrová řízení na komponenty v oblasti distribučních sítí (např. VVN, VN, NN či optické sítě)

Zastupování společnosti při tvorbě podnikových norem z pozice vlastníka norem na různých konferencích

Školení norem u zaměstnanců - projektanti, revizní technici či zhotovitelé/výrobci daných produktů apod. včetně poskytnutí konzultací

Řešení reklamací daného materiálu, rozbory či analýzy

Občasné vycestování do terénu v rámci realizace daného komponentu

Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci zakázky (nákup, logistika, realizační tým apod.)

co vám nabídneme:

Zázemí stabilní korporátní společnosti

5 týdnů dovolené

Kvartální bonusový systém, 13. Plat (80%)

Den volna navíc při významných životních událostech či nad rámec zákoníků práce

Příspěvky formou stravenkového paušálu/stravenek, penzijního spoření a další

Flexibilní pracovní doba

Firemní rozvojový systém v rámci zvyšování kvalifikace

HO dle domluvy

Lidsky založená firemní kultura

Jazykové kurzy k pozici

Přátelský tým 7 lidí těšícího se na nového kolegu

co od vás očekáváme:

VŠ v oblasti elektrotechniky

Vyhláška v oboru

Komunikativní AJ

Pokročilá znalost MS Office

Aktivní řidič

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • České Budějovice
  • MOTOR JIKOV Fostron a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • dataPartner s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • NUMERICA s.r.o.
  • Liberec
  • HOKAMI CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Praha
  • ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o.
  • 45 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 28. února
  • Zdiby
  • Amikov job, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Nové Město, Praha
  • OLREDO REAL spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Louny
  • Probační a mediační služba
  • 27 580 – 37 170 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. února
  • Dobřichovice
  • f.Hýča s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kolín
  • P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o.
  • 22 400 – 25 700 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Vsetín
  • VSACAN MANAGEMENT s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Parkoviště
  • Kamýk, Praha
  • Základní škola a mateřská škola…
  • 32 820 – 42 780 Kč
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

AJ bonus Bor den doba dokumentace elektro elektrotechnik flexibilní hodnocení interní inzerát IT kultura kurz kurzy kvalifikace nabídka nabídka práce náplň práce NDA nové odpověď Office otázky paušál plat pobočky podnik postup pozice práce pracovní pracovní doba reklama rozvoj řízení sledování SOU společnost společnosti spolupráce spoření stabilní technik zákoník zaměstnanců znalost analýzy cestování dané daný dar díl dokument dovolené externí firemní jazyk kontakt korporát korporátní kov logistik logistika materiál náplň navíc oblast oblasti obor oddělení Ostatní penzijní PR projekt přátelský příspěvky rámec řidič standard stav systém technici technické techniky technolog tvorba tým událost volna výběr zákazník životní