Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka CNC soustruhu/frézy - nástup ihned do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 38.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Do společnosti sídlící v Horních Heršpicích hledáme kolegy na pozici Operátor CNC frézy a CNC soustruhu.

Společnost se zaměřuje na zakázkovou (kusovou/maloseriovou) strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

Jedná se o práci na HPP s nástupem přímo do kmene společnosti.

Pracovní doba:

1-2 směnný provoz, PO-PÁ

Náplň práce:

OperátorCNC fréza:

  • obsluha CNC frézky v kusové a malosériové výrobě bez programování
  • obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku

Operátor CNC soustruh:

  • obsluha CNC soustruhu včetně programování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe
  • navýšení mzdy dle kvality vykonané práce
  • příjemné pracovní prostředí
  • klimatizovaný provoz
  • pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • výhodný mobilní tarif
  • zázemí rodinné firmy
  • pracovní oděv
  • dotované stravování
  • speciální prémie (doporučení nového kolegy, zlepšovací návrhy, apod.)
  • a mnoho dalšího

Co od Vás očekáváme:

  • SOU se strojírenským zaměřením
  • praxe v kusové/maloseriové výrobě
  • zkušenosti s programy Fanuc, Heidenhain či MORI SEIKI výhodou
  • znalost upínání na soustruhu či fréze
  • základní přehled v soustružnických či frézovacích nástrojích

Brusič/Ka – Ostřič/Ka

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 17 350 – 25 290 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
  • Brno
  • 53 900 – 61 980 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., AC Jobs, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., A B H Design, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, LKQ CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Frézař / Frézařka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Elektronik / Elektronička

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

auto Bor den doba dokumentace EU hledám horní IT kvality měření mobil mobilní tarif Most mzdy na dobu neurčitou náplň práce nové oděv operátor pec pitný režim plat práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí režim řízení SOU společnost společnosti stravování tarif zkušenosti znalost automat díl dokument firmy kov mobilní na dobu na pracovišti náplň nástroj obsluha odbor pitný PR prémie program programy příjemné příjemné pracovní prostředí speciální stroj technické výše zkušenost