Volné místo ve firmě FERRAM, a.s.

PARŤÁK ZÁMEČNICKÉ A SVÁŘEČSKÉ DÍLNY - Opava

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 9. 2022)
Lokalita Opava
Firma FERRAM, a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Lucie Baranová, zobrazit tel. číslo

O nás

FERRAM, a.s.

Strojírenská firma známá svou kvalitou a spolehlivostí, podpořenou tradicí a zkušenostmi. Desítky profesionálů zvládají speciální jednorázové zakázky i malosériové i opakované výroby. Hlavním obchodním a výrobním zaměřením firmy jsou:

  • zakázková výroba svařenců
  • výroba a montáž strojních zařízení a montážních celků
  • důlní stroje

O nás

FERRAM, a.s. - stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního a technologického poradenství, výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem.

Pracovní pozici budeme obsazovat z důvodu plánovaného odchodu zaměstnance do starobního důchodu.

Náplň práce:

  • příjem zakázek od hlavního mistra a příjem položek/materiálů od mistra přípravny a obrobny
  • zadávání pořadí zakázek a práce na pracoviště zámečníkům a svářečům
  • včasné předání zakázky (položek, materiálů) na další výrobu
  • koordinace zadaných úkolů svářečů, zámečníků, manipulantů a expedienta
  • kontrola průběhu zakázky, plnění termínů výroby v souladu s plánem výroby a kontrola termínů plnění jednotlivých zakázek
  • řešení problémů s plynulostí výroby a expedicí na dané zakázce
  • zastavení a přerušení výroby, pokud nastane neshoda
  • řešení neshod výroby s technology, konstruktéry, mistrem výroby
  • občasná manipulace výrobků
  • kontrola časové normy zakázky
  • objednávání nářadí, měřidel a médií přes dílenského výdejčího
  • předkládání návrhů na zlepšení v oblasti BOZP, PO, ŽP a hygieny práce
  • evidence počtu splněných zakázek v termínu, počet neshod ve výrobě, počet nedodržených hodin na zakázce.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU a vyšší strojírenské vzdělání
  • Praktická zkušenost na svářečské/zámečnické dílně min. 5 let
  • Zkušenosti s řízením kolektivu
  • Výbornou znalost čtení výkresové dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B, řidičský průkaz na VZV výhodou
  • Práce s PC (MS Office, e-mail)
  • Znalost vnitropodnikového systému Helios výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání, hrazené vzdělávání a individuální přístup k zapracování na danou pozici
  • stravování v závodní jídelně
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • penzijní připojištění
  • 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
  • rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky

Místem výkonu práce je Opava, pracovat budeš na dvě směny a nastoupit můžeš kdykoliv.

Nástup: od 1.9. 2022, případně dohodou

Pokud Tě tato nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis. Nebo raději přijeď osobně, zavolej a domluv se s námi na prohlídce provozu s vedoucím výroby.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát