Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč práce v ČR + zahraničí

Lokalita Benešov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi jako svářeč a svářečský průkaz? Rádi cestujete a uvítáte časté výjezdy do zahraničí? Chcete pracovat na zajímavých projektech a máte alespoň základy anglického jazyka? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak nám o sobě dejte vědět a staňte se součástí našeho přátelského týmu. Nabízíme zajímavou práci na jednu směnu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Popis pozice:

• Čištění svárů

• Příprava a svařování nerezových konstrukcí dle výkresové dokumentace metodou MAG/TIG ve výrobní hale a následná montáž u zákazníka

• Práce ve výrobní hale / práce v zahraničí

• Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Profil kandidáta:

• Výuční list v oboru svářeč

• Zkušenosti a praxe ve zpracování korozivzdorných ocelí

• Technická zdatnost (orientace ve výkresch atd.), manuální zručnost

• Ochota cestovat do zahraničí a příjemné vystupování

• Soustředit se na detail a preciznost komplexních požadavků, pečlivost

• Základní znalost anglického jazyka

• Flexibilita a ŘP sk. B

• Týmový hráč, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný a samostatný přístup k práci

Nabízíme:

• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v lokalitě Vrchotovy Janovice s častými výjezdy do zahraničí

• Zázemí stabilní úspěšné a rozrůstající se české společnosti

• Zajímavou práci s kvalitními a luxusními technickými produkty welness

• Neformální firemní prostředí a přátelský kolektiv

• Firemní akce a mnoho dalšího

• Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

  • Hořovice
  • Milý Adam
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
  • Hořovice
  • Milý Adam
  • Louny
  • Lenka Venturová
  • 27 500 – 32 500 Kč
Zveřejněno: 30. července
  • Most
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Žatec, Louny
  • 30 000 – 45 000 Kč

Verold Benešov, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., MCE - elektroinstalace s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., GLOBEX stroje s.r.o., Česká pošta, s.p., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PPL CZ s.r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Policejní prezidium České republiky, Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kovář / Kovářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Zbraslav, Praha 10 - Horní Měcholupy, Kamenice, okres Praha-východ, Strančice, Jílové u Prahy, Modletice, Sedlčany, Říčany, okres Praha-východ, Vestec, okres Praha-západ, Zruč nad Sázavou

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Odbory - proč a jak je založit

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

AJ akce Bor ČR dokumentace EU hlavní HR IT Janov Janovice kandidát Most na dobu neurčitou náplň práce otázky pečlivost pozice práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí růst SOU společnost společnosti stabilní strukturovaný životopis svařování v zahraničí výjezd výjezdy vysoké vzdor zahraničí zkušenosti znalost Zruč životopis anglické české dokument firemní jazyk kolektiv kvalitní list na dobu na pracovišti náplň obor odpovědný poměr PR profi projekt přátelské přátelský příjemné případ příprava přístup součást technická technický tým výrobní zákazník zkušenost