Práce: Skladník

lokalita: České Budějovice zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nová pracovní pozice v Č. Budějovicích!

Popis pozice:

Pro společnost sídlící přímo v Českých Budějovicích hledáme šikovné zaměstnance do skladu!

Máte zájem o práci na plný úvazek? Máte chuť a energii pracovat? Pokud ANO, neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Náplň práce:

- vyskladňování materiálu pro výrobu

- pomocné práce ve skladu

Profil kandidáta:

Požadujeme:

- min. vyučení v jakémkoliv oboru

- praxe ve skladu

- dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost

- spolehlivost a zodpovědnost

- práce vhodná pro muže

Nabízíme:

Nabízíme:

- Základní mzda od 20 000 Kč

- Bonusy za docházku, kvalitu odvedené práce apod.

- Práce na 3 směny

- Nástup do kmenu společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na email: nikola.bickova@manpower.cz nebo nám pro bližší informace zavolejte na telefon 730 162 004.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist