Volné místo ve firmě ALMIO,s.r.o.

Skladník, obsluha VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 10. 1. 2022)
Lokalita Olomouc
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 24.500 Kč
Kontakt Milan Sehnal, zobrazit tel. číslo

O nás

ALMIO,s.r.o.

Almio s.r.o. je velkoobchod kovy, který nabízí ucelený sortiment produktů certifikované kvality od největších světových dodavatelů a profesionální přístup. Našim odběratelům zajišťujeme nejen dopravu a skladování materiálů, ale také poradenství od našich specialistů.

Společnost ALMIO, s.r.o. – velkoobchod a maloprodej materiálů z neželezných kovů a nerezové oceli, skladový prodej plechů, tyčí, drátů.

Jsme rodinná firma s 28 zaměstnanci, letos již 22 let na trhu. Máme vybudované zázemí skladů v Praze a Olomouci a zakládáme si na vstřícném jednání v našem kolektivu i vůči zákazníkům.
Naše společnost patří ve svém oboru k nejvýznamnějším a nejstabilnějším firmám na našem trhu

Náplň práce:

  • Pestrá a různorodá práce v kolektivu 5 kolegů, která zahrnuje následující činnosti
  • Příjem, výdej zboží zákazníkům
  • ukládání zboží do regálů, provádění inventury
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • tisk skladových dokladů na PC
  • vše se plánuje na základě potřeb expedic zboží zákazníkům,
  • zaškolení provedeme sami postupnou prací pod vedením zkušeného kolegy

Požadujeme:

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • aktivní přístup k pracovním úkolům
  • znalost řízení VZV
  • zkušenost s prací ve skladu
  • znalost práce na PC výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející se společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy, Multisport karta atd.)
  • jednosměnný provoz – pracovní doba je 7:00 – 15:30 , víkendy jsou volné
  • flexibilitu při výběru dovolené

Místo výkonu práce:
ALMIO, s.r.o, Hamerská 624/19, 779 00 Olomouc – Holice (areál bývalého Hanáckého masokombinátu ),

Máte zájem o tuto nabídku?