Kontrolor kvality

Lokalita Klášterec nad Ohří
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do mezinárodní firmy, která je na trhu více jak 25 let a zabývá se kontrolou jakosti u svých klientů v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici kontrolora kvality.

Popis pozice:

  • Vizuální kontrola kvality příchozích dílů
  • Evidence zkontrolovaných dílů (OK, NOK)
  • Zadávání dat do systému a vytváření reportů, komunikace s klientem
  • Vytváření kvality alertů v případě obdržených reklamací
  • Používání měřidel (pravítko, posuvné měřidlo) dle technické dokumentace
  • Vytváření návodek a pracovních postupů
  • Vedení docházky inspektorů, zaškolování nově příchozích inspektorů

Profil kandidáta:

  • Pečlivost, důslednost, odpovědný přístup
  • Zkušenost s kontrolou kvality
  • Základní znalost požadavků norem ISO 9001
  • Zkušenost s používáním měřidel
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zkušenost s vedením menšího kolektivu je výhodou (budete mimo svou práci dohlížet i na tým inspektorů, provádět audity a vést jejich docházku)
  • Znalost práce na PC a tabletu
  • Dobrý zrak nutností nebo adekvátní brýle/čočky
  • Ochota pracovat na 2 směny (denní, odpolední)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci, kde budete muset pracovat samostatně
  • Stravenky v hodnotě 100,-Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání (dle dojezdové vzdálenost)
  • Příplatek za směnnost atd.

V případě zájmu neváhejte zaslat Váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.