Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátorka výrobní linky - Karviná

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 25.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní společnost Gates Hydraulics s.r.o. jejíž specializací je výroba kovových součástek pro hydraulické hadice a montážní celky pro evropský trh v oblasti stavební a zemědělské techniky

hledá ŽENY do svého TÝMU s nástupem IHNED.

Co vás čeká

  • jednoduchá manuální práce
  • obsluha výrobní linky
  • kontrolní činnost

Co my očekáváme

  • práce na 3-směnný provoz
  • preciznost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • základní práce s PC
  • nástup IHNED nebo po domluvě

Co vám můžeme nabídnout

  • mzda od 20 750 ,–
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti!
  • možnost vypracovat se na kvalifikovanější pozici
  • čtvrtletní prémie, příplatky za směnnost, přesčasy
  • dotované stravné – jídelna v objektu
  • hlavní pracovní poměr
  • do půl roku převod do kmenového stavu společnosti

Dlouhodobá práce ve skvělém kolektivu!

Zaujala Vás nabídka? Volejte! – Nela Fianová zobrazit tel. číslo
místo pracoviště: Gates Hydraulics, s.r.o. – Dětmarovická 409/1, Karviná

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Havířov, Nošovice, Karviná, Český Těšín, Bohumín

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

činnost hlavní Karviná místo možnost mzda nabídka náplň práce nová nové odpovědnost operátor pec plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr přesčas přesčasy příplatky SOU společnost společnosti stabilní stravné technik výroba kolektiv kov linky náplň národní oblast oblasti obsluha PC poměr PR prémie rok součást stav stavební techniky trh výrobní země zemědělské