Hledáme logistika/logističku montáže (i juniora) !

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Gold, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti ze skladu/logistiky a nevadí Vám práce na směny - konkrétně denní 12ti hodinové směny?

Máte řidičák a zajímá Vás výroba mimo automotive?

Pak tu máme něco přímo pro Vás! :)

Popis pozice:

- Příprava režijních položek na daný termín pro všechny zakázky

- Čištění a balení výstupních zakázek

- Kontrola čistoty vstupního materiálu

- Manipulace s materiálem

- Práce na PC, systémová práce v IS Helios

- Základní údržba manipulační techniky a prostředků

Profil kandidáta:

- Vzdělání: vyučení

- Řidičský průkaz sk. B

- Technické znalosti: základní orientace ve výkresové dokumentaci, znalost výrobních procesů výhodou, zkušenosti z oboru

- IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS velkou výhodou

Nabízíme:

- Příjemná pracovní atmosféra v přátelském kolektivu

- Motivující nástupní mzda a postupné navyšování mzdy (po zaučení)

- Atraktivní benefity - Multisport karta, stravenková karta, vzdělávací program, práce v čistém prostředí

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Pošlete mi svůj životopis ! :)

Máte zájem o tuto nabídku?