PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ_Enns_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Min. vzdělání Základní
Mzda 2.500 – 2.550 €

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme PROVOZNÍHO ELEKTRIKÁŘE !

Město: Enns (1 hodina od českých hranic – Dolní Dvořiště).

Náplň práce: Provozní elektřina strojů ve dřevozpracujícího průmyslu.

Požadujeme:

  • Praxe v oboru provozní elektrikář nutná
  • Vyučení v elektrotechnickém oboru výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu !
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat přesčasy

Nabízíme:

  • Mzda: 2500 – 2550 Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední a noční směna)
  • Velké diety ve výši 26,40 EUR (5 krát týdně)
  • Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (4 krát týdně)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku?