Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektromontér pevných trakčních a silnoproudých zařízení – trakční vedení

Lokalita Bohumín
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Druh PPV
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem
prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště
Bohumín

Možný nástup
ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání

  • vyučení nebo SŠ v oboru elektro, maturita výhodou

Požadovaná praxe

  • praxe v oboru elektro, vhodné i při absolventy

Kvalifikační předpoklady

  • dobrý zdravotní stav (nutnost splnění podmínek

pro samostatný vstup do kolejiště)

Pracovní náplň

  • provádění údržby, oprav a odstraňování poruch elektrických zařízení na železniční dopravní cestě (trakční vedení)

Nabízíme

  • zvýšený nárok dovolené
  • pracovní dobu 6:00–18:00/18:00–6:00
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na a penzijní spoření aj.

  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
dnešní
  • Pocinovice
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 29. dubna
  • Česká Kubice
Zveřejněno: 30. dubna

BATZ CZECH, s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., JLV, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., KLIM cars s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., M + D MARKET s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Skanska a.s., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Globus ČR, v.o.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Moveto Delivery s.r.o., RenoServices, s.r.o., Trenkwalder a.s., LogicVision s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká pošta, s.p., DAIRY 4 FUN s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AMES s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Policista / Policistka, Shift leader / Vedoucí směny

Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Bohumín, Celá ČR, Rychvald, Havířov, Karviná, Olbramice, okres Ostrava-město, Jistebník, Frýdek-Místek, Bravantice, Nošovice, Hnojník, Studénka, Mošnov, Bílovec, Bílov, okres Nový Jičín, Opava, Sedlnice, Třinec, Hradec nad Moravicí, Kopřivnice

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Odbory - proč a jak je založit

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

absolvent AJ Bohumín Bor den dění druh elektro elektromontér EU IT měsíc Most na dobu neurčitou náplň práce nárok plnění práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení sport spoření stravenky vedení vhodné volno výhody vzdělání zdravotní zdravotní stav dohody dopravní dovolené elektrický na dobu na dobu určitou náplň obor penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň předpoklad případ příslušník rok stav výše vyučení