Hledáme lidem práci Manpower

Náborář l parťák pro naše klienty

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte novou kariérní výzvu v oblasti recruitmentu, díky které se podíváte na nová místa a poznáte nové lidi? U nás to nebude jen stereotypní práce v kanceláři za počítačem. Pokud k tomu ještě navíc rádi telefonujete a komunikujete s lidmi, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

  • na této pozici budete vypomáhat s náborovým procesem u vybraného klienta, budete mít na starosti především pozice mistrů ve výrobě
  • pravidelná návštěva klienta na Příbramsku
  • aktivní vyhledávání kandidátů, jejich preselekce a prescreeny
  • komunikace s kandidáty i klientem

Profil kandidáta:

  • jste motivovaný člověk, který nemusí mít letité zkušenosti s recruitmentem, ale má chuť se profesionálem stát.
  • máte předchozí zkušenosti v oblasti náboru zaměstnanců (například jako researcher) - výhodou
  • stanete se parťákem pro naše klienty (jste proklientsky orientovaní)
  • Nemusíte se bát, do našeho světa budete řádně zaučeni:)

Nabízíme:

  • zázemí moderních kanceláří v centru Prahy (Florentinum)
  • flexibilní pracovní doba
  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • přátelský kolektiv, na který se můžete spolehnout
  • pracujte z domova! Možnost částečného homeoffice
  • neomezený přísun šálků kávy ☕
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • a řadu dalších motivačních firemních benefitů…

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám svůj životopis a pár vět o tom, co vás motivuje pracovat na této pozici. Těšíme se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Karlín, Praha
  • CALPRA s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. května
  • Ostrava
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 22 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • České Budějovice
  • Bohemia Works, a.s.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Teplárna České Budějovice, a.s.
  • od 34 000 Kč

Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Crocogarden z.s., Coweo Technologies s.r.o., Bc. Blanka Březinová, K2 moto s.r.o., TEDi obchodní s.r.o., Lagerris a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., CALPRA s.r.o., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Manuvia Czech s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., 21 Consult Group s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Účetní, Manager, Provozní / F&B Manager, Konzultant / konzultantka IT, HR manager, Brand manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Osobní trenér / trenérka, Výživový poradce / poradkyně, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager

Praha 4 - Libuš, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Jinonice, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Michle, Praha 6 - Vokovice, Praha 1 - Staré Město

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

benefit Bor doba domov flexibilní HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy místa mistr možnost nábor nová nové Office postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa Příbram příklad příspěvek RECRU SOU společnost společnosti sport školení telefon uchazeč vyšší vzdělávání zaměstnanců zkušenosti životopis firemní jazyk kariérní kolektiv kontakt kov motivační náborový navíc oblast oblasti počítač PR proces profi přátelský případ přístup rok systém volná pracovní místa z domova zkušenost