Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Elektromechanik - Servisní technik pro servis kotlů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Ve firmě Petr Jíně se zabýváme výstavbou a rekonstrukcí kotelen na veškerá paliva. Provádíme instalaci rozvodů vody, topení a plynu, autorizované měření emisí.

Nyní hledáme uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK- SERVISNÍ TECHNIK pro servis kotlů a regulací z Českých Budějovic a okolí.

Náplň práce:

  • tvůrčí činnost
  • opravy a montáže průmyslových a domácích kotlů
  • opravy a montáže regulací
  • montáže rozvaděčů elektro

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v oboru elektro (výuční list)
  • praxe v elektrotechnice
  • aktivní ŘP skupiny B
  • zájem o technickou problematiku
  • schopnost čtení elektro schémata
  • spolehlivost
  • příjemné vystupování, trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaučení zkušenými techniky
  • příjemné pracovní zázemí
  • jistotu dlouhodobého zaměstnání
  • vzájemná vstřícnost mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem
  • odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • pracovní doba od 7.00 hod. do 15:30 hod.
  • víkendy a svátky jsou volné
  • práce ve dvou

Mzdové rozpětí: 30 000 Kč - 45 000 Kč/měsíc

  • České Budějovice
  • MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • MOTOR JIKOV Fostron a.s.
  • od 24 000 Kč
  • ELFAR s.r.o.
Zveřejněno: 12. dubna
  • HR Elektro s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Elektromont MM s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • BELIS a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Homole
  • JihoTech spol. s r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Třanovice
  • Velidor spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. prosince
  • Písek
  • ERT Automotive Bohemia s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
  • Cheb
  • TUP Bohemia s.r.o.
  • od 19 400 Kč
  • Cheb
  • BARTHOLOMEUS GASTRO s.r.o.
  • od 19 700 Kč
  • Mariánské Lázně
  • Jah jireh, spolek
  • od 19 440 Kč
  • Litoměřice
  • Gardenline s.r.o.
  • Choceň
  • Autoneum CZ s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 1. ledna
  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ auto Bor činnost doba domácí elektro elektromechanik hledám hodnocení měření měsíc náplň práce ohodnocení OZP plat práce pracovní pracovní doba praxe SOU technik uchazeč víkend vzdělání zaměstnání zaměstnavatel list mzdové náplň obor opravy platové ohodnocení PR průmysl průmyslový příjemné servis schopnost stav svátky techniky zájem zkušenost