Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Výroba cukrovinek a čokolád | Mzda až 35 000 Kč 💵

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Olomouc
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Potravinářství a krmivářství, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Cukrář / Cukrářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.000 – 35.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáte práci a chcete si osladit život? 🍫

Máme práci právě pro Vás!

Známá společnost se 120letou tradicí hledá kolegy na různé pozice v Olomouci.

Vše Vás naučíme a pomůžeme 🤝 Stačí, když mi necháte své číslo nebo  životopis a já se Vám určitě ozvu ☎

Náplň práce:

► práce se surovinami
► kontrola kvality a dobře zabalených výrobků
► obsluha strojních zařízení
► balení hotových výrobků

Co od Vás očekáváme:

► ochota pracovat na 3-směnný nebo nepřetržitý provoz
► Základní počítačové znalosti
► dobrý zdravotní stav
► manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

► platové ohodnocení od 26 – 35 000,- Kč
► bonusy, příplatky a osobní ohodnocení
► slevy na firemní výrobky
► příjemné, voňavé a čisté pracovní prostředí
► kolektiv, který Vás vše naučí a zaškolí

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Mladá Boleslav
  • Petra Semeráková
  • 32 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 9. listopadu

HOBRA - Školník s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Skanska a.s., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Košík.cz s.r.o., Markmont, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., MedicProgress, a.s., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., ALW INDUSTRY, s.r.o., GALVA s.r.o., BSB PRÁDELNY s.r.o., KOVOLASER s.r.o., PaperTubes-cz, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Olomouc, Hněvotín, Velká Bystřice, Horka nad Moravou

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

bonus bonusy hodnocení IT kvality Lom mzda náplň práce nepřetržitý ohodnocení Olomouc plat pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příplatky řízení společnost výroba zdravotní zdravotní stav znalost znalosti Zruč životopis firemní kolektiv kontrola náplň obsluha osobní platové ohodnocení počítač PR příjemné stav stroj