Hledáme lidem práci Manpower

Elektroinženýr pro MS kraj - možnost i na IČO

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nebaví tě sedět jen v kanceláři? Upřednostníš možnost nazout pracovní obuv a vyrazit do terénu? Máš velmi dobré oragnizační a komunikační dovednosti a k tomu hovoříš anglicky? Skvělé! Pokud k tomu můžeš nabídnout vzdělání se zaměřením na elektro-, rádi tě uvítáme ve svém týmu.

Náš klient, který staví průmyslové budovy a haly po celém světě, potřebuje nové kolegy pro zakázky v moravskoslezkém kraji.

Popis pozice:

Co tě u nás čeká:

- Práce při realizaci projektu přímo na stavbě

- Spolupráce s hlavním stavbyvedoucím/projektovým manažerem části elektro/TZB.

- Příprava podkladů pro zpracování dokumentů projektu jako jsou harmonogramy, ceny, změny projektové dokumentace, poptávky, zápisy z jednání, dokumenty bezpečnosti a ochrany zdraví a další ve vazbě na profese elektro (osvětlení, silnoproudé instalace, požární signalizace, data)

- Kontrola provádění dodávek a montáží subdodavatelů na stavbě, evidence a fotodokumentace průběhu realizace

- Komunikace v rámci týmu výstavby, komunikace se subdodavateli

Profil kandidáta:

Co od tebe očekáváme:

- SŠ nebo VŠ v elektro oboru

- komunikativní AJ

- vlastní automobil a ochotu cestovat po MS kraji

- schopnost komunikovat se subdodavateli a vedoucím projektu

- ochotu se zaučit

Nabízíme:

- zaškolení a podporu zkušených kolegů

- počítač a mobil

- stravenky v hodnotě 100kč

-  500 Kč na volnočasové aktivity

- občestvení na pracovišti

- firemní akce a večeři po ukončeném projektu

- teambuildingy a vánoční večírky

- finanční bonusy na životní jubilea

- 5 sick days

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hradec Králové
  • Personal Consult s.r.o.
Zveřejněno: 6. prosince
  • Kadaň
  • DISPONERO s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 10. června
  • Mladá Boleslav
  • DEVINN s.r.o.
  • od 44 256 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Děčín
  • Chart Ferox, a.s.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. ledna
  • Třebíč
  • 2JCP Třebíč a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Pardubice
  • Ježkovy krabičky s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Sezemice, Pardubice
  • Engel - Gematex s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Hlinsko, Chrudim
  • MASO - Francouz s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • PŘÍHODA s. r. o.
  • 42 000 – 48 000 Kč
  • Heřmanův Městec
  • Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
  • od 18 000 Kč
  • Řepníky
  • od 20 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., O2 Czech Republic a.s., CZ LOKO, a.s., Idemia Czech s.r.o., Comac jobs s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ akce anglicky auto automobil bezpečnost bonus bonusy Bor data den dění dokumentace dokumenty elektro elektroinženýr evidence harmonogram hlavní HR inženýr IT kancelář kandidát komunikace kraj manažer měření mobil možnost náplň práce nové obuv pozice práce pracovní sick day SOU spolupráce stravenky školení teambuilding vedoucí volno vzdělání zdraví změny dokument dovednost finanční firemní foto instalace jednání komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola kov na pracovišti náplň obor ochrany počítač PR profese profi projekt projektové projektový průmysl průmyslové příprava schopnost stav tým večírky životní