Hledáme nové kolegy do skladu ve Starém Městě!

Lokalita Uherské Hradiště
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Krikelová, zobrazit tel. číslo

Hledáme manipulanty, skladníky! Máte zkušenosti na této či podobné pozici a hledáte stabilní zaměstnání? Pak se nám neváhejte ozvat!

Popis pozice:

Vaší hlavní pracovní náplní bude správné a kompletní vychystávání zakázek, plnění nastavených norem, práce se skenerem, řízení nízkozdvižného elektrického vozíku.

Profil kandidáta:

- dobrý zdravotní stav/třísměnný provoz

- samostatnost, pečlivost

- zodpovědný přístup k práci

- chuť učit se nové věci

Nabízíme:

- zázemí silné potravinářské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- naturální mzda
- příplatek za odpolední směnu
- docházkový bonus
- příspěvek na stravování
- flexibilní systém benefitů
- 5 dní volna nad rámec zákona

Máte zájem o tuto nabídku?