Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Skladník/Dělník, 100 Kč/hod. čistého, Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme na HPP zaměstnance na pozici Skladník/Dělník, pracoviště: Ostrava. Dvousměnný provoz: ranní, odpolední, možnost přesčasů. Plat: 100 Kč/hod. čistého. Nástup ihned.
Náplň práce: balení, příprava na vykládku a nakládku, obsluha jeřábu, občas obsluha VZV

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací ve skladu
  • znalost práce na PC
  • znalost průvodek a práce se čtečkou
  • fyzická zdatnost, spolehlivost, pracovitost
  • průkaz na VZV – výhodou
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP
  • Pracoviště v Ostravě
  • Možnost přesčasů
  • Výplatní termín k 25. dni v měsíci
  • Možnost záloh po odpracování 80-ti hodin

Nutno zaslat životopis, bez něj nelze zařadit do výběrového řízení!!!

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Pardubice
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 90 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Pardubice
  • 16 500 – 20 000 Kč
  • Tábor
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. února

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Rychvald, Martinov, Ostrava

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

dělník IT měsíc možnost náplň práce Ostrava plat práce pracoviště přesčas řízení sklad stabilní zkušenosti znalost životopis náplň obsluha PC PR příprava termín výběr zkušenost