*** Inženýr Kvality ***

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Rejmanová, zobrazit tel. číslo

Zajímáte se o projektovou fázi kvality v oblasti automotive?

Máte praxi z inženýrské pozice v kvalitě v rámci Tier 1?

A hledáte novou pracovní výzvu?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato nabídka zajímat.

Hledáme Inženýra zákaznické kvality pro mezinárodního dodavatele automobilového průmyslu.

Popis pozice:

- plánování a provádění konceptu kvality ve vztahu ke specifickým požadavkům zákazníka

- spolupráce na vývoji projektu, tvorba kontrolního plánu výrobku a instrukce ke kontrole výrobku

- optimalizace procesů plánovaní kvality a spolupráce na aktualizace FMEA

- hlavní kontaktní osoba pro Tier 1 zákazníka v rámci všech oblastí kvality

- řešení zákaznických reklamací a 8D, provádění analýz

- koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Profil kandidáta:

- alespoň 2 roky praxe z pozice inženýra kvality v automotive

- anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni podmínkou, němčina výhodou

- zkušenost se zákazníky BMW, Daimler a/nebo Ford

- zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, technické výkresy, SAP

- skvělé vyjednávací schopnosti, asertivita a schopnost efektivního řešení problému

Nabízíme:

- zázemí mezinárodní společnosti a její stabilní postavení na trhu

- pestrou a dynamickou práci

- týden dovolené navíc

- výhodné podnikové stravování

- vzdělávací program

- jazykové vzdělávání

- bonusy při plnění cílů

- sportovní a kulturní akce

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?