Hledáme lidem práci Manpower

*** Inženýr Kvality ***

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o projektovou fázi kvality v oblasti automotive?

Máte praxi z inženýrské pozice v kvalitě v rámci Tier 1?

A hledáte novou pracovní výzvu?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato nabídka zajímat.

Hledáme Inženýra zákaznické kvality pro mezinárodního dodavatele automobilového průmyslu.

Popis pozice:

- plánování a provádění konceptu kvality ve vztahu ke specifickým požadavkům zákazníka

- spolupráce na vývoji projektu, tvorba kontrolního plánu výrobku a instrukce ke kontrole výrobku

- optimalizace procesů plánovaní kvality a spolupráce na aktualizace FMEA

- hlavní kontaktní osoba pro Tier 1 zákazníka v rámci všech oblastí kvality

- řešení zákaznických reklamací a 8D, provádění analýz

- koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Profil kandidáta:

- alespoň 2 roky praxe z pozice inženýra kvality v automotive

- anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni podmínkou, němčina výhodou

- zkušenost se zákazníky BMW, Daimler a/nebo Ford

- zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, technické výkresy, SAP

- skvělé vyjednávací schopnosti, asertivita a schopnost efektivního řešení problému

Nabízíme:

- zázemí mezinárodní společnosti a její stabilní postavení na trhu

- pestrou a dynamickou práci

- týden dovolené navíc

- výhodné podnikové stravování

- vzdělávací program

- jazykové vzdělávání

- bonusy při plnění cílů

- sportovní a kulturní akce

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář.

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
  • Chomutov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Okříšky
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Krupka
  • Snoeks Automotive CZ s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Mladá Boleslav
  • Trelleborg Mladá Boleslav s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • Heatex Czech Republic s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Trutnov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Broumov, Náchod
  • MOBA Security s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. dubna
  • Valtice
  • CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice,…
  • 18 000 – 18 300 Kč

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

AJ akce asertivita auto automobil bonus bonusy den dění dokumentace formulář hlavní hledám HR instrukce inženýr IT kandidát kvality mezinárodní mobil nabídka náplň práce němčina nová pec plán plánování plnění podnik pozice práce pracovní pracovní nabídka praxe reklama role SOU společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravování týden týden dovolené navíc vzdělávání životopis anglický anglický jazyk cíl dokument dovolené jazyk kontakt koordinace kov kulturní metoda náplň národní navíc oblast oblasti odpovědi odpovědní PR problém proces procesů profi program projekt průmysl rok řešení schopnost schopnosti stav systém systémy technické trh tvorba vztah zákazník zkušenost