Nabídka brigád "Úsov" aktuálně 22 volných míst.

 • Olomouc (29 km)
 • Markéta Hrůzková
 • 400 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 22. dubna
 • Olomouc (29 km)
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 120 – 280 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, ZLKL, s. r. o., ARAMARK, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Markéta Hrůzková, Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., CZECH FLEET, družstvo, ABAS IPS Management s.r.o., TESS promotion s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Loštice, Šumperk, Štěpánov, Šternberk, Olomouc, Lanškroun, Prostějov, Přerov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost analýza Bor byznys ČR den DPP energetik energie firma hlavní kancelář management mistr Most nová nové plán postup pozice prostředí průměrný rozdíl růst řízení sklad spolupráce stabilní úvazek vedení vedoucí výsledky díl dobro firmy foto inovátor kolektiv kov motivační obor projektový příslib řešení stav stavební stroj strojírenství úkol výběr výběrové řízení výměna výsledek zdroj životní životní prostředí asistent brigáda DPČ Kladno měsíc místo peníze restaurace společnost společnosti Šumperk Uničov vhodné výkon zaměstnání kontrola místo výkonu práce národní odměna pomoc prodej případ student v práci doba mzda nabídka nemoc pracovní pracovní doba pracovní nabídka Štěpánov výhody výplata vyučení v oboru dovolené příprava vyučení HR náplň práce odpovědnost Šternberk brigádník komunikační náplň obsluha obsluha zákazníků PC průmysl průmyslová příjemné přístup schopnost schopnosti uživatel vztah zákazník auto automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny Hrady Lom město mobil nábor náhrady Olomouc přivýdělek telefon výdělek cestovní náborové oddělení odpovědné okres řidič součást tým elektrikář elektro inzeráty pracovní místa směny uchazeč automobilový průmysl dlouhodobá brigáda lokalita systém test volná pracovní místa administrativní administrativní práce bezpečnost dění komunikace kvality Luže nadřízený operátor plánování pojištění pracovník příspěvek reporting služební služební auto smlouva stravenky vzdělání externí firemní kontroly kvalitní odpovědný penzijní penzijní pojištění proces report směna střední škola technické vedení týmu dohoda kontrolor oblečení pečlivost podpora příplatek vhodná víkend Zruč člen linky přátelské ruční svátky výrobní benefit benefity bonus hrubá hrubá mzda ISO nepřetržitý odměny pracoviště školení týden automat jídla kariérní materiál vizuál vizuální zaměstnanecké zaměstnanecké benefity záznam platy příplatky výplaty zákoník činnost péče poradce poradenství sport zdraví centra činnosti finanční oblast osobní příjemný sociální z domu zdravý flexibilní hodnocení chování nabídky ohodnocení centrum informace agentura kvalita marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze předpoklad reklamy slané služby výzkum výzkumy CV docházka měření praxe životopis myšlení přátelský administrativa angličtina partner tarif pořádek příslušník servis Vozový park Bystřice česká pracovní poměr samostatnost stráž Velká Bystřice oblasti oprávnění poměr trh Lanškroun Prostějov role dohody jednání výkonnost absolvent EU občerstvení pracovní činnost pracovní činnosti pracovní den Přerov zdravotní zdravotní pojištění bar minimální pochvaly bota cesty dané dny
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Úsově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena