Nabídka práce "Smilkov" aktuálně 35 volných míst.

  • Nupaky
  • LPS GUARD s.r.o.
  • 145 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jana Hofmanová, Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., Agentura STUDENT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., WELL PACK s.r.o., KFC, Krijcos CS, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPS GUARD s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., První novinová společnost a.s., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Coolcentrum s.r.o., TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Aaron guard s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., Blueroad RE s.r.o., Dogology s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Háje, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Hostivař, Bechyně, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Jesenice, okres Praha-západ, Dolní Břežany, Dobřejovice, Všenory, Říčany, okres Praha-východ, Nupaky, Týn nad Vltavou, Čestlice, Příbram, Černošice, Kostelec nad Černými lesy, Písek, Pelhřimov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ brigáda co CV Cvikov den do hledám IT Ivo je k kol ku kurz na náplň práce Nika nová nové o ob od odpovědnost Oleg plat po pod práce pro při příspěvek s se sport to u ubytování v ve vně vo výcvik výplata vz z za zdarma ze Ben Beneš Benešov DPČ DPP Eva hlavní HR Ina inzerát ke kolegové krásné místa možnost nabídka nad Ota Oto postup poštovní pošty pracovní pracovní místa před směny SOU spolupráce Tom uchazeč víkend Vít vyšší získání Ali dík díky Eric Iva komunikace krom kvality Lech mezi nový OZP pohovor pracovní prostředí prostředí vod životopis Bor praxe společnost společnosti školení týden ode Vlašim vstříc znalost Lev Milevsko Dino dle hodina mzda plán pravidla přivýdělek Ria v týdnu vhodné výdělek Bechyně data doba NDA pracovní den pracovní doba show tarif vhodná akce Alex Alexandr astronom během bonus bonusy gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket měsíc mimo ohodnocení partner pizza platy podle přes příklad příplatky rozvoj růst včetně výhody výkon výplaty vzdělání zaměstnání zkušenosti nad Sázavou Zruč Zruč nad Sázavou Jesenice dolní auto pečlivost přesčas Říčany smlouva stabilní teplota u Prahy stravování uklízečka agentura dokumenty kandidát kromě Mark obchodní vyučení v oboru Most Sam samostatnost Tim administrativní bez bezpečnost činnost dokumentace evidence manažer Nikol personální oddělení plánování pracoviště pracovník Praha stráž telefon zaměstnanců zaměstnáváme dění event firma Irma Luže nad Vltavou služební Týn Týn nad Vltavou uživatelská znalost Čestlice flexibilní Nick pobočky systém vedoucí vysoký brány cíle český ČR chování nábor náklady prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny Hrady město mobil náhrady světlí Černý Dora důležité Kostelec nad Černými lesy peníze prohlídka přede sklad třídění domov práce z domova vysoké benefit diety ISO místo podpora pozice uplatnění Amy kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK Pelhřimov bankovní důchodce Ida interní kancelář vhodný hlídání pokladní povinnost pracovní pozice spokojenost stran česká Ela Chodov péče pracovní činnost pracovní činnosti vedení asistent Dan elektro znalosti narození zlatý docházka mezinárodní Tony
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Smilkově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena