Nabídka práce "Skotnice" aktuálně 58 volných míst.

 • Třinec
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Opava
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Česká pošta, s.p., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., LogicVision s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., První novinová společnost a.s., PELYDO s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., CANTEEN food s.r.o., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Tymbe, a.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice, BESKYDY SPORT s.r.o., Milan Blažek, LPS GUARD s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Lipník nad Bečvou, Celá ČR, Třinec, Opava, Mošnov, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Sviadnov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Havířov, Hranice, okres Přerov, Bílá, okres Frýdek-Místek, Kateřinice, okres Vsetín, Vsetín, Mosty u Jablunkova

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

brigáda co dění dle do DPČ IT je k ke ku mobil možnost mzda na náplň práce nová o ob od plán plánování po pod podle práce přes při s se směny stabilní telefon třídění u v víkend vo z za Ali bez data den docházka flexibilní inzerát Ivo Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most nabídka nabídka práce nad nad Bečvou odpověď otázky pečlivost plat pro před přivydělat přivýdělek řízení Sam show to týden Vánoce ve vhodné výdělek výplata ze AJ Android auto automobil Ben benefit ČR hledám iOS kol Lev měsíc Městec partner peníze podnik pracovní rozvoz SOU spokojenost společnost spolupráce systém Tom zaměstnání hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing NDA Nika nový odměny ohodnocení Ota prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu Bor DPP HR Ida Ina Inka Jičín Kopřivnice linka místa nové operátor Oto postup poštovní pošty pracovní den pracovní místa Příbor uchazeč Úterý vně vysoká vyšší vz zdravotní zdravotní stav životopis administrativní CV Dino dopady interní Lea LinkedIn management obchodní Oleg osobní rozvoj prostředí Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Amy doba ode pozice pracovní doba pracovní pozice příspěvek samostatnost sport Šenov Zruč astronom Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastro gastronomie Marko místo pod Radhoštěm pracovní nabídka praxe restaurace výkon vyučení v oboru bezpečnost česká činnost event Iva kamerový systém odpovědnost smlouva stráž via firma Irma sklad STK výroba Frýdlant inzeráty kandidát lahůdky nad Ostravicí pokladní pracovní činnost pracovní činnosti společnosti bonus příplatky zákoník boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail Eva Hrady kurz město nábor náhrady světlí Vsetín fotograf kolegové Office Ostrava péče plnění podpora Ria tarif ukončení včetně vedení vedoucí vod vzdělání znalost důchodce nemoc nemocnice pracovník bonusy formulář jídlo vhodná zdarma Dora motivace pomocí zástupce chování moravská nabídky Sami mzdy dárky druh hledat online pravidla průvodní dopis příplatek Dan Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech přesčas akce Frýdek hlavní Jablunkov Místek Nový Jičín Opava Rožnov Rožnov pod Radhoštěm český hospodyně krom okolo stravování ubytování Velké Martin svátek A4 kancelář OZP volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí administrativa nepřetržitý pracoviště pracovní poměr ATS domov elektro EU Lada Němec práce z domova práva přede překlad správa Vít vysoké poloviční úvazek sledování úvazek povinnost agentura kvalita pec rozhovor benefity Nick psycholog Tim vstříc zaměstnanec zaměstnavatel mezi Meziříčí Valašské Meziříčí A5 Havířov auta bankovní dodržování flexibilní pracovní doba oblečení povolení rozdíl budoucnost Ema motivační dopis výsledky znalosti Hranice stravenky asistent asistentka kurzy loajalita pečovatel Rita zapůjčení absolvent absolventy dotazy kvalifikace Nikol
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Skotnici a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena