Nabídka práce "Řimovice" aktuálně 36 volných míst.

  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Nupaky
  • LPS GUARD s.r.o.
  • 145 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., KFC, WELL PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., Agentura STUDENT s.r.o., Jana Hofmanová, JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Aaron guard s.r.o., ARAMARK, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPS GUARD s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., Blueroad RE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Retail Fashion s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 4 - Háje, Praha 4 - Chodov, Praha 10 - Hostivař, Praha 10 - Štěrboholy, Benešov, Sedlec-Prčice, Kostelec nad Černými lesy, Pelhřimov, Kutná Hora, Říčany, okres Praha-východ, Dobřejovice, Nupaky, Kolín, Český Brod, Čestlice, Jesenice, okres Praha-západ, Dolní Břežany, Sadská, Jirny, Milevsko

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

brigáda do Eric hledám HR inzerát Iva Ivo je k ku na náplň práce Nika o ob od ode odpovědnost po práce pro s SOU u v Vlašim vo vstříc vz z ze znalost nad nad Sázavou za Zruč Zruč nad Sázavou AJ akce Alex Alexandr astronom během bonus bonusy co data dle gastro gastronomie hodnocení Ina IT jídlo ke kol Lev Loket měsíc mimo možnost nový ohodnocení partner pizza plán plat platy pod podle před přes při příklad příplatky přivýdělek Ria rozvoj růst se směny sport to včetně vně výdělek výhody výkon výplaty vzdělání zaměstnání zkušenosti den Dino DPP hodina mzda nové pravidla spolupráce týden v týdnu vhodné výplata zdarma Ben Beneš Benešov DPČ Eva hlavní kolegové krásné místa nabídka Oleg Ota Oto postup poštovní pošty pracovní pracovní místa Tom uchazeč ve víkend Vít vyšší získání Ali dík díky komunikace krom kvality Lech mezi OZP pohovor pracovní prostředí prostředí vod životopis Bor praxe společnost společnosti školení CV Cvikov kurz nová příspěvek ubytování výcvik auto automobil Černý dění Dora důležité Kostelec mobil nad Černými lesy peníze prohlídka přede sklad světlí třídění Pelhřimov Amy bankovní bez doba důchod důchodce Ida interní kancelář pracovní doba pracovník stabilní vhodný agentura bezpečnost hlídání obchodní odměny plnění pokladní povinnost pozice pracovní pozice spokojenost stran stráž systém asistent hora Kutná Hora pracovní nabídka restaurace Velké A4 Most pečlivost Sam samostatnost dokumenty kandidát kromě Mark pracovní den Říčany vyučení v oboru NDA Tim přesčas smlouva teplota u Prahy vhodná administrativní činnost dokumentace evidence manažer Nikol personální oddělení plánování pracoviště Praha telefon zaměstnanců zaměstnáváme Android kariérní růst Lea Městec rozvoz stará Tea elektro Kolín Němec Nick úvazek Brod Český Brod Čestlice flexibilní pobočky vedoucí vysoký Jesenice dolní Sadská výroba česká Ela Chodov péče pracovní činnost pracovní činnosti vedení Dan místo znalosti docházka mezinárodní Tony dělník měření parkování paušál řízení stravenkový paušál stravenky Max Maxim nabídka práce odpověď operátor otázky přivydělat Rudná Milevsko benefit benefity ČR mzdy psycholog zaměstnanec zaměstnavatel
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Řimovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena