Nabídka práce "Miličín" aktuálně 27 volných míst.

  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
  • Nupaky
  • LPS GUARD s.r.o.
  • 145 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., Jana Hofmanová, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., Česká pošta, s.p., WELL PACK s.r.o., KFC, GENERAL PROVIDER s.r.o., Aaron guard s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Krijcos CS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., První novinová společnost a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Sedlec-Prčice, Vlašim, Benešov, Milevsko, Ostředek, Bechyně, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Týn nad Vltavou, Pelhřimov, Jesenice, okres Praha-západ, Dobřejovice, Říčany, okres Praha-východ, Písek, Nupaky, Všenory, Čestlice, Příbram, Kostelec nad Černými lesy, Černošice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze brigáda CV Cvikov den Ivo kurz Nika nová nové odpovědnost Oleg plat příspěvek sport ubytování vně výcvik výplata vz zdarma Eric HR inzerát Iva ode Vlašim vstříc znalost Beneš Benešov Bor nový praxe společnosti školení týden DPČ DPP Eva hlavní Ina kolegové krásné místa možnost nabídka Ota Oto postup poštovní pošty pracovní místa před uchazeč víkend Vít vyšší získání Milevsko Dino hodina mzda pravidla přivýdělek Ria v týdnu vhodné výdělek Bechyně data doba NDA pracovní den pracovní doba show tarif vhodná životopis akce Alex Alexandr astronom během bonus bonusy gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket mimo ohodnocení pizza platy příklad příplatky rozvoj růst včetně výhody výkon výplaty vzdělání zkušenosti nad Sázavou Zruč Zruč nad Sázavou bezpečnost činnost dění event firma Irma komunikace Luže nad Vltavou služební stráž Týn Týn nad Vltavou uživatelská znalost agentura hlídání obchodní odměny Pelhřimov plnění pokladní povinnost pozice pracovní pozice stran Jesenice pečlivost prostředí přesčas Říčany smlouva teplota u Prahy vod dokumenty kandidát krom kromě Mark OZP pracovní prostředí vyučení v oboru kvality Most Sam samostatnost Tim cestovní náhrady diety důchod Hrady ISO místo nábor náhrady podpora pracovník sklad třídění uplatnění vedoucí Amy kvalita marketing odpověď online otázky pec rozhovor STK administrativní dokumentace evidence manažer Nikol personální oddělení plánování pracoviště Praha zaměstnanců zaměstnáváme stravování uklízečka Čestlice dík díky Lech mezi pohovor Nick pobočky vysoký brány cíle český chování náklady prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení Černý Dora důležité Kostelec nad Černými lesy prohlídka přede světlí boty dopis e-mail hodiny město
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Miličíně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena