Nabídka práce "Chlum, okres Strakonice" aktuálně 25 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Česká pošta, s.p., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., WELL PACK s.r.o., Czech cycling & ski s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., První novinová společnost a.s., Markéta Voglová, Moveto Delivery s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Písek, Blovice, Příbram, Sušice, okres Klatovy, Milevsko, Rokycany, Stachy, Plzeň, Žebrák, Bechyně, Týn nad Vltavou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

AJ Ali auto automobil Ben benefit bonus Bor cestovní náhrady co činnost den dění diety do důchod HR Hrady ISO IT Ivo je k ku kvality mimo místo mobil možnost na nábor náhrady náplň práce o ob od pečlivost plat po pod podpora pozice práce pracovní pracovník pro při příspěvek růst s se sklad směny SOU stabilní systém to Tom třídění u ubytování uplatnění v ve vedoucí vo výkon z za agentura Amy ČR data dle hledám Ina ke kol kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle prostředí před přivýdělek rozhovor společnost STK výdělek vz vzdělání ze zkušenosti brigáda Iva komunikace Most NDA Nika ode Sam samostatnost společnosti spolupráce Tim víkend brány cíle CV český flexibilní hodnocení chování náklady ohodnocení Oto postup prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma DPČ DPP Eva hlavní inzerát kolegové krásné místa nabídka nad odpovědnost Oleg poštovní pošty pracovní místa Sušice uchazeč Vít vyšší získání Eric Lev Milevsko vstříc znalost Dino mzda nové platy praxe smlouva školení týden výplata výplaty boty Dita doba Edita hodiny interní oblečení podnik technik znalosti Ida kolem operátor Plzeň pomocí pokladní služba zaměstnavatel domov Dora Luže pracovní den pracovní doba služební vně zdravotní bez bezpečnost česká event administrativní Office proti reklama spokojenost stran stres telefon vedení nová peníze přede v týdnu zaměstnání akce důležité plán plánování vhodné vod dopis e-mail kurz město světlí kandidát pracoviště přivydělat Zruč Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS partner povolení přes rozdíl rozvoz Beroun měsíc Žebrák Bechyně show tarif vhodná životopis firma Irma nad Vltavou stráž Týn Týn nad Vltavou uživatelská znalost
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Chlumu a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena