Nabídka brigád "Bochovice" aktuálně 24 volných míst.

  • Ostrovačice (39 km)
  • 1. úklidová s.r.o.
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, První novinová společnost a.s., Farma Kožichovice, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Andulka services s.r.o., Lukáš Vavruša, ABI Special s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Drive plus, s.r.o., Bedřich Pacelt, 1. úklidová s.r.o., Lemmacon s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Třebíč, Kožichovice, Jihlava, Nové Město na Moravě, Zbraslav, Vysoká, okres Havlíčkův Brod, Dukovany, Jevišovice, Tišnov, Ostrovačice, Herálec, okres Žďár nad Sázavou, Kuřim, Troubsko, Hostěradice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny HR Hrady město mobil nabídka nábor náhrady náplň práce nová přivýdělek společnost telefon Třebíč výdělek zaměstnání cestovní náborové náplň oddělení odpovědné případ řidič součást tým činnost druh farma ohledně ošetřování platy prostředí sklad úvazek v týdnu vhodné výplaty zkrácený úvazek Zruč centra centrum kov odměna opravy poměr poměry příprava údržba asistent astronom doba gastro gastronomie Jihlava měsíc pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe restaurace společnosti týden výhody výplata čistá firemní národní prodej stav v práci zákazník vyučení v oboru obor pomoc vyučení agentura ČR kvalita marketing odměny odpověď otázky plnění rozhovor STK vzdělání agent databáze díl dobro finanční předpoklad reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy bezpečnost bonus bonusy dokumentace flexibilní komunikace Luže mzdy obchodní plán plánování stabilní vedení výkon dokument obchod problém příjemné řešení řešení problémů výkonnost event firma hodnocení Most odpovědnost ohodnocení pracovní prostředí samostatnost směny stráž školení firmy kvalitní motivační mzdové příjemné pracovní prostředí trh chování nabídky spolupráce rodičovské student brigáda dohoda dohoda o provedení práce mzda rozvoz vhodná minimální odvod platové ohodnocení přístup interní kancelář nové podnik certifikát externí oblast oblasti ochrana průmysl průmyslový výdělky bageterie jídlo Kladno pozice svátek víkend brigádník francouzský výše zvýšení na Moravě Nové Město Nové Město na Moravě ověření OZP poštovní zaměstnáváme zaslání Zbraslav kontakt lokality údaj Brod Havlíčkův Brod okres Lom místo dny předávací volna z domu Znojmo poloviční úvazek poradenství Tišnov odbor odborné poloviční Ostrov podmínky pracovní podmínky profesní životopis životopis Ostatní profesní nad Sázavou Žďár Žďár nad Sázavou Kuřim operátor pečlivost sport automobilový průmysl kolektiv výrobní výroby
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bochovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena