Kompletační práce - 95 Kč/hod. - Loděnice u Prahy

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma Agentura STUDENT s.r.o.

Agentura STUDENT s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Agentura STUDENT s.r.o. patří mezi významné pracovní a personální agentury v Praze. Najdeme práci studentům i nestudentů. Denně nabízíme nové pracovní pozice a brigády. Ty si můžete zamluvit osobně, telefonicky nebo je obsadit v našem on-line systému na www.student.cz. Jako jediná agentura v Praze vyplácíme plnou mzdu ihned po práci – samozřejmě bez poplatku.
Navštivte nás nebo nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech. Jsme Vám k dispozici Po – Pá 9:00 hod až 18:00 hod. My Vám najdeme práci.

Pro našeho významného klienta, polygrafickou a výrobní společnost, hledáme brigádníky na kompletační a balící práce.

Doprava na pracoviště: autobusem č. 380 z metra Zličín cca 20 min. nebo z metra Nemocnice Motol cca 35 min.

Náplň práce:

  • kompletace zboží do krabiček
  • kontrola kvality
  • polepování
  • balení zboží
  • různé pomocné práce

Požadujeme:

  • práce vhodná pro ženy/muže starší 18 let
  • manuální zručnost
  • dlouhodobá spolupráce
  • pracuje se nepřetržitě celý týden Po až Ne
  • směny v týdnu 4× denní + 2× volno + 4× noční + 2× volno
  • pracovní doba: denní směny 6:00–18:00 hod., noční směny 18:00–6:00
  • nástup: ihned

Nabízíme:

  • výplata každý týden
  • dobré platové ohodnocení při splnění normy 95 Kč/hod s možností navýšení na 100 Kč/hod
  • pokud normu nesplníte, činí odměna 90 Kč/hod.
  • odměna za 1 směnu průměrně 1000 Kč
  • při vzájemné spokojenosti možnost nástupu na HPP
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
  • 200 – 600 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 24. dubna
Nutně vás hledají
  • Staré Město, Praha
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 160 Kč / hod
  • Brigáda
včerejší
  • Praha
  • Hanzel Security s.r.o.
  • 125 – 170 Kč / hod
  • Brigáda
včerejší
  • Krč, Praha
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • 170 Kč / hod
  • Brigáda
  • Praha
  • Swim Smooth Czech Republic, z.s.
  • 200 – 400 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava-město
  • Michal Machoczek
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Zlín
  • PEXX Consulting, s. r. o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. listopadu

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

agentura agentury AJ auto den doba hledám hodnocení IT kvality možnost náplň práce nemoc nemocnice normy nové ohodnocení plat plnění pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní pozice směny spokojenost společnost spolupráce telefon týden v týdnu vhodná volno výplata Zruč agent brigádník brigády doprava kontakt kontrola náplň odměna oprava personální personální agentury platové ohodnocení pomoc PR spokojen student systém výrobní výše zájem