Kompletační práce - 110 Kč/hod - Loděnice u Prahy

Pracovní poměr brigády
Lokalita Beroun
Firma Agentura STUDENT s.r.o.

Agentura STUDENT s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, polygrafickou a výrobní společnost, hledáme brigádníky na kompletační a balící práce.

Doprava na pracoviště: z metra Zličín cca 20 min. nebo z metra Nemocnice Motol cca 35 min. autobusem

Náplň práce:

  • kompletace zboží do krabiček,
  • polepování zboží,
  • balení zboží,
  • kontrola kvality
  • různé pomocné práce,

Požadujeme:

  • práce vhodná pro ženy/muže starší 18 let
  • manuální zručnost
  • podmínkou je spolupráce po dobu minimálně 2 měsíce
  • pracuje se nepřetržitě celý týden Po až Ne
  • směny v týdnu 4× denní + 2× volno + 4× noční + 2× volno
  • pracovní doba: denní směny 6:00–18:00 hod., noční směny 18:00–6:00
  • nástup: dle domluvy – ideálně od 02. 02. 2016

Nabízíme:

  • výplata každý týden
  • dobré platové ohodnocení při splnění normy 105 Kč/hod s možností navýšení na 110 Kč/hod
  • pokud normu nesplníte, činí odměna 100Kč/hod
  • odměna za 1 směnu průměrně 1000 Kč
  • při vzájemné spokojenosti možnost nástupu na HPP
Zobrazit výpis brigád

  • Pardubice
  • Beer Trade, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 28. ledna

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

auto den doba hledám hodnocení IT kvality měsíc možnost náplň práce nemoc nemocnice normy ohodnocení plat plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba směny spokojenost společnost spolupráce týden v týdnu vhodná volno výplata Zruč brigádník doprava kontrola náplň odměna oprava platové ohodnocení pomoc PR spokojen výrobní výše zájem