Kompletační práce Loděnice u Prahy, 990 Kč/směna, Po až Ne, výplata týdně!

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma Agentura STUDENT s.r.o.

Agentura STUDENT s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na kompletační a balící práce.

Doprava na pracoviště: z metra Zličín cca 20 min. autobusem

Náplň práce:

  • kompletace zboží do krabiček,
  • polepování,
  • balení zboží,
  • různé pomocné práce,

Pracoviště není hlučné, je čisté, pracuje se ve velkých halách, u práce se sedí u stolů.

Nabízíme:

  • výplata každý týden
  • dobré platové ohodnocení při splnění normy 90,– Kč/hod s možností navýšení na 95,– Kč/hod
  • pokud normu nesplníte, činí odměna 85 Kč/hod
  • odměna za 1 směnu 990 Kč, při překročení normy 1045 Kč, při nesplnění normy 935 Kč
  • v případě spokojenosti možnost prodloužení spolupráce či práce na HPP
  • výběr směn dle konkrétní domluvy přímo na pracovišti

Požadavky:

  • práce vhodná pro ženy i muže starší 18 let
  • manuální zručnost
  • podmínkou je spolupráce po dobu minimálně 1 měsíce

Další informace:

práce vždy 4 dny v týdnu
pracuje se nepřetržitě celý týden Po až Ne
směny v týdnu jsou buď 2× denní + 2× noční + 2× volno nebo 4× denní + 2× volno
pracovní doba denní směna 18:00 – 6:00 hod, noční směna 6:00 – 18:00 hod
práce probíhá do 31.10.2014

Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Tom agency s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 1. května
  • Praha
  • Petr Novák
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. dubna
  • Praha
  • MGS HOME s.r.o.
  • 138 – 173 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 180 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. dubna
  • Praha
  • GAMAF s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 22. září
  • Praha
  • Brigáda
  • Karlovarský kraj
  • NOVAKO-SKI, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. září
  • Praha
  • Brigáda
  • Praha
  • Brigáda

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

auto den doba hledám hodnocení IT měsíc možnost náplň práce normy ohodnocení plat plnění požadavky práce pracoviště pracovní pracovní doba směny SOU spokojenost spolupráce týden v týdnu vhodná volno výplata Zruč brigádník dny doprava informace na pracovišti náplň odměna oprava platové ohodnocení pomoc PR případ směna spokojen výběr výše