Kompletační práce - 95 Kč/hod.- Loděnice u Berouna

Pracovní poměr brigády
Lokalita Beroun
Firma Agentura STUDENT s.r.o.

Agentura STUDENT s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Agentura STUDENT s.r.o. patří mezi významné pracovní a personální agentury v Praze. Najdeme práci studentům i nestudentů. Denně nabízíme nové pracovní pozice a brigády. Ty si můžete zamluvit osobně, telefonicky nebo je obsadit v našem on-line systému na www.student.cz. Jako jediná agentura v Praze vyplácíme plnou mzdu ihned po práci – samozřejmě bez poplatku.
Navštivte nás nebo nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech. Jsme Vám k dispozici Po – Pá 9:00 hod až 18:00 hod. My Vám najdeme práci.

Pro našeho významného klienta, polygrafickou a výrobní společnost, hledáme brigádníky na kompletační a balící práce.

Náplň práce:

  • kompletace zboží do krabiček,
  • polepování,
  • balení zboží,
  • různé pomocné práce

Požadujeme:

  • práce vhodná pro ženy/muže starší 18 let
  • manuální zručnost
  • podmínkou je spolupráce po dobu minimálně 2 měsíce
  • pracuje se nepřetržitě celý týden Po až Ne
  • směny v týdnu 4× denní + 2× volno + 4× noční + 2× volno
  • pracovní doba: denní směny 6:00–18:00 hod., noční směny 18:00–6:00
  • nástup: IHNED

Nabízíme:

  • výplata každý týden
  • dobré platové ohodnocení při splnění normy 95 Kč/hod s možností navýšení na 100 Kč/hod
  • pokud normu nesplníte, činí odměna 90 Kč/hod
  • odměna za 1 směnu průměrně 1000 Kč
  • při vzájemné spokojenosti možnost nástupu na HPP
Zobrazit výpis brigád

  • Ostrava-město
  • Michal Machoczek
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Zlín
  • PEXX Consulting, s. r. o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. listopadu

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

agentura agentury AJ Beroun den doba hledám hodnocení IT měsíc možnost náplň práce normy nové ohodnocení plat plnění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice směny spokojenost společnost spolupráce telefon týden v týdnu vhodná volno výplata Zruč agent brigádník brigády kontakt náplň odměna personální personální agentury platové ohodnocení pomoc PR spokojen student systém výrobní výše zájem