Administrativní a asistentské práce-Praha 4-150 až 180 Kč/h

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha  Háje, Praha
Firma Agentura STUDENT s.r.o.
Odměna 150 – 180 Kč / hod

Agentura STUDENT s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, poskytujícího služby elektronického zpracování zpráv a dat, hledáme vhodného kandidáta na pozici administrativní pracovník.

Náplň práce:

  • koordinace chodu kanceláře (vytvářený týdenních reportů, příprava aktivit dle management instrukcí,…),
  • zorganizování interních či externích jednání,
  • vytvoření zápisů z jednání (CZ/AJ),
  • objednávání a zajišťování cestovních schůzek,
  • účast na zákaznických jednání (CZ & EU), plánování, vytváření zápisů,
  • součástí práce jsou pracovní cesty po ČR/EU – v rozsahu obvykle 2– 3 pracovní dny,
  • další administrativní práce (zajištění kancelářských potřeb, kontrola emailů, plánování schůzek, kontrola denní agendy).

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, web),
  • nezbytná znalost AJ na komunikativní úrovni (komunikace v AJ e-mailem i telefonicky, vytváření zápisů),
  • možnost docházet 20 hod./týdně v rozmezí Po-Pa (8:00 – 15:00),
  • účast na pracovních cestách v rozsahu obvykle 2– 3 pracovních dnů,
  • příjemné vystupování,
  • zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme:

  • nástupní mzda 150Kč/h, po zapracování možnost navýšení
  • aktivní využití cizích jazyků v práci,
  • možnost dlouhodobé spolupráce.
Zobrazit výpis brigád

  • Ostrava
  • René Wrobel
  • 90 – 110 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 4. března
  • Brno
  • R. G. gastro park, spol. s r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. března

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

administrativní administrativní pracovník AJ asistent ČR den elektro email e-mail EU hledám interní IT kancelář kandidát komunikace management Most možnost mzda náplň práce nová odpovědnost Office plán plánování požadavky práce pracovní pracovní cesty pracovní dny pracovník Praha samostatnost SOU spolupráce telefon týden vhodné vzdělání znalost agendy cestovní cesty dny externí jazyk jednání kontrola koordinace náplň PC plánování schůzek PR příjemné příprava report služby součást v práci výše