Placená stáž se zaměřením na Sales

Pracovní poměr brigády
Lokalita Brno
Firma Business Republic s.r.o.
Odměna 150 – 200 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chceš vysokou proflákat, nebo udělat něco pro svoji kariéru?​

Využij volného času přes prázdniny a přihlaš se do stáže – trainee programu, který vychovává obchodní talenty. Naučíme Tě základy obchodování, pokročilou argumentaci i zajímavé obchodní techniky. Investuj svůj čas do rozvoje znalostí a všechny poznatky pak zúročíš v praxi.

Běžný den je rozdělen do pracovní části, kdy si stážista vydělává průměrně 150–200 Kč/hodinu práce. Důležitou druhou součástí je také teoretické vzdělávání a sales training, který je zcela zdarma a kde získáš opravdu praktické znalosti.

Co Tě tedy čeká?

  • Zjistíš, jak asertivně vést rozhovor a obchodní schůzku = získáš komunikační dovednosti, které můžeš využít v jakékoliv budoucí profesi.
  • Naučíš se strukturovaný obchodní systém postavený na propracované metodice.
  • Pochopíš, jak to chodí ve firmách, a možná se i propracuješ na více zajímavých projektů v rámci naší skupiny. Začínáš na jednoduchých produktech v B2C a postupně se profiluješ do B2B. Krok za krokem tak, aby sis získal všechny potřebné dovednosti.
  • Čeká Tě banda kolegů, co si s Tebou rádi poměří síly i předá zkušenosti.
  • Od vedení dostaneš spoustu zpětné vazby, mentoring a propracovaný systém vzdělávání. – Můžeš se tak rozvíjet nezávisle na ostatních.
  • Těš se na profi kolegy, co umí být i kámoši. Velmi rychle na Tebe dýchne naše skvělá firemní cooltura a veselá nálada na pracovišti ti nejednou zajistí úsměv na tváři.

PS: Jde nám o etický prodej smysluplných produktů a služeb. Nejsme žádný multilevel ani agenti s teplou vodou. Jsme společnost, která buduje externí i interní obchodní týmy profilované od B2C po B2B.

Zaujalo Tě to? Ozvi se.

Pošli životopis a brzy poté si zavoláme a projdeme Tvou motivaci a časové možnosti.

Pořád si nejsi jistý/á jestli by tahle stáž byla pro Tebe? Pošli životopis a můžeš si projít nezávazným Assessment centrem, t.j. úkoly z praxe, kde si otestuješ jestli by ses na stáž hodil/a!

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • plynulá čeština (možná i slovenština)

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena