Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce na pokladně - 115 Kč/hod - různé směny

Pracovní poměr brigády
Lokalita Olomouc
Odměna 115 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro nejúspěšnější velkoobchod v České republice hledáme šikovné brigádníky - muže i ženy - pro práci na pokladnách. Velkou výhodou, avšak ne jedinou, je flexibilita při plánování směn. Vzhledem k možnosti volby směn je tato brigáda vhodná pro široké spektrum uchazečů - studenty, vitální důchodce, ženy na MD či uchazeče z evidence ÚP. Dalším benefitem této brigády je možnost zvýhodněného stravování (cena menu pod 30 Kč). Nástup je možný ihned. Nabízíme: - možnost dlouhodobé spolupráce - mzdu 115 Kč/hod. - dotované stravování - příjemné pracovní prostředí - rozmanitou práci ve známém velkoobchodě - smlouvu na dohodu o pracovní činnosti - pravidelný výplatní termín - dobře dostupná lokalita Požadujeme: - minimální věk 18 let - platný potravinářský průkaz - čistý rejstřík trestů - spolehlivost, pracovitost
Zobrazit výpis brigád

  • Olomouc
  • Markéta Hrůzková
  • 400 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • Ľubomír Slanina
  • 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 10. srpna
  • Brno
  • Denisa Vernerová
  • 5 000 – 8 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 15. července
  • Olomouc
  • 5 000 – 8 000 Kč / hod
  • Brigáda
  • Karlín, Praha
  • Devira Consulting, s.r.o.
  • 120 Kč / hod
  • Brigáda
  • Praha
  • KAMICAR PRAHA CZ s.r.o.
  • 5 000 – 7 000 Kč / týden
  • Brigáda
Zveřejněno: 12. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Markéta Hrůzková, ABAS IPS Management s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Olomouc, Štěpánov

Odbory - proč a jak je založit

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

benefit brigáda činnost den důchod důchodce evidence hledám IT možnost náplň práce nová plán plánování plat práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní prostředí prostředí směny spolupráce stravování uchazeč vhodná brigádník brigády činnosti kov lokalita minimální možnosti náplň obchod potravinář PR příjemné příjemné pracovní prostředí rok student termín