Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pomocné práce ve skladu - 115 Kč/hod

Pracovní poměr brigády
Lokalita Liberec
Odměna 115 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro logistickou a přepravní společnost v Liberci hledáme šikovné a pracovité brigádníky na manipulaci a třídění zásilek. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a nástup je možný po domluvě ihned nebo v průběhu měsíce listopad. Nutná fyzická zdatnost! Ideální jako přivýdělek pro studenty a zaměstnance před začátkem školy/práce, nezaměstnané, OSVČ i zdatné důchodce. Směny jsou možné po domluvě: ut-pa - ranní směna od 5:30 do 8:00/9:00 (lze zkrátit do 7:30), a v so od 6:30. A odpolední směny od 14:00 nebo od 16:00. Není nutné chodit každý den. Místo pracoviště: Františkov - Americká. Nabízíme: - mzdové ohodnocení 115 Kč/hod. - možnost volby směn dle Vašich možností - dlouhodobou spolupráci - dobrou dopravní dostupnost autobusovou dopravou - přátelský kolektiv Požadujeme: - věk od 16 let - spolehlivost, pracovitost - fyzická zdatnost V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, reagujte přes odpovědní tlačítko a my se Vám ozveme.
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Geneva Consulting Finance s.r.o.
  • 130 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Náchod
  • Libor Cvejn
  • 1 000 – 5 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 22. října
  • Praha
  • Regina Zvěřinová
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 19. listopadu

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CELTIMA s.r.o., Andulka services s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Miloš Kraus

Liberec, Jablonec nad Nisou

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

auto den dění důchod důchodce hledám hodnocení IT měsíc místo možnost náplň práce ohodnocení práce pracoviště pracovní přivýdělek sklad směny SOU společnost třídění výdělek brigádník dobro dopravní kolektiv kov list mzdové náplň odpovědní PC pomoc PR přátelský případ směna student školy zájem