- 145 – 245 Kč / hod
- Brigáda
- Vhodné také pro absolventy
Hledáme ženy a muže ve věku 16–27 let do komparsu pro TV reklamu. Natáčení proběhne v pátek 13.5. tento den potřebujeme velký počet komparsistů. Další termíny natáčení je středa 11.5. a čtvrtek 12.5. – tyto dva dny musíte být volný oba dva je zde návaznost, není tedy možné se hlásit jen na jeden den. Honorář je 800,–Kč/ 1 natáčecí den = 12 hod. Pokud se nahlásíte na některý termín, je potřeba být ten den plně k dispozici bez jakýchkoliv závazku. Počítejte s brzkým raním nástupem. Natáčení je v Praze. Pro úplnost, buď se můžete nahlásit na 11.5.+12.5. nebo na 13.5. eventuálně na všechny 3 dny. Pokud máte zájem je potřeba poslat na mail tyto informace: jméno+příjmení, věk, kontakt na Vás, termín/termíny kdy můžete natáčet a aktuální Vaše foto portrét a celou postavu. Vaše foto pošleme klientovi ke schválení. Kontaktovat Vás budeme během příštího týdne. Martina castingová agentura Talent management
Požadujeme:
Nabízíme:

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.

Jako řemeslník máte dnes několik možností, jak pracovat – na hlavní pracovní poměr, na živnost (IČO) nebo na dohodu. Každá varianta nabízí jinou kombinaci svobody, příjmů i jistoty. Podívejte se, kdy se vyplatí zaměstnání, kdy podnikání a kdy jsou dohody ideální jen jako přivýdělek.