Brigáda: Skladník za super mzdu až 160,-Kč/hod

lokalita: Horní Počernice, Praha zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Ježíšku už je čas! Malý zelený ufon svolává své pomocníky na Zem, a to přímo do Horních Počernic. Rozhodně Vám doporučujeme jeho hlas následovat, protože za Vámi přichází s takovou brigádou, za kterou získáte odměnu, která je vážně jak z jiného světa. Přijďte si k nám před Vánoci mimozemsky vydělat a třeba i rovnou nakoupit dárky pro své blízké za zvýhodněnou cenu!

Jedná se o jednoduchou práci ve skladu s elektronikou. Budete vyskladňovat a naskladňovat zboží, pracovat se čtečkou a balit zboží.

Budete pracovat pro největší internetový e-shop v Čechách, kterému před Vánoci všechno zboží mizí rychle z regálů. Požadujeme od Vás tedy pracovní nasazení a z počátku docházku na směny od pondělí do pátku na ranní a odpolední. Možnost práce pouze nočních směn, či víkendů.

Dostane od nás takovou finanční odměnu, o které se Vám doposud ani nezdálo…a to až 160,–Kč/hod. Pokud chcete někomu udělat za vydělané peníze radost pod stromečkem, můžete využít zajímavých zaměstnaneckých slev. Jestli nechcete nakupovat s davy, můžete začít hned díky týdenním zálohám. O tom, že u nás vládne příjemné atmosféra Vás přesvědčí snídaně na pracovišti zdarma a těšit se můžete i na parádní mikulášskou nadílku. A co je určitě ještě príma, pokud máte kamaráda, který by si chtěl s Vámi hezky před Vánoci vydělat..doporučte nám ho a získejte odměnu 1.500,–Kč…z toho ale i vyplývá, že čím více kamarádů máte, tím větší odměna tu na Vás čeká :)

Kontaktovat nás můžete e-mailem na:e-mail přes odpovědní formulář, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 či se s životopisem zastavit přímo na pobočce: Sokolovská 38, Praha.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

2. 12. 2016, 10:10

Obor

Manuální

Odměna

160,-Kč/hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist