Brigáda: Atraktivní přivýdělek na vánoční dárky až 140,-Kč/hod

lokalita: Zličín, Praha zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Je nejvyšší čas řešit vánoční dárky, co si na ně přivydělat atraktivní brigádou v tiskárně? Pojďte poodhalit tajemství výroby oblíbených vánočních dárků, jako jsou fotoknihy a fotokalendáře a zároveň si i přivydělat :)

Čeká Vás různorodá práce v prostředí, které hýří barvami. Vaší náplní práce budou různé tiskařské práce, na které Vás samozřejmě pečlivě zaučíme.

Budete pracovat v tiskárně, tudíž od Vás očekáváme, že budete pečliví a samostatní. Sami byste určitě nechtěli, aby Vaše nejkrásnější vzpomínky byly rozmazané či vzhůru nohama, i z toho důvodu předpokládáme, že budete mít ostříží zrak a pevnou ruku. A jediné co od Vás opravdu požadujeme, je docházka alespoň na 3 dny v týdnu (a to vždy po sobě jdoucích).

Tak a teď to nejlepší nakonec..tím, že u nás začnete pracovat, rozhodně neprohloupíte. Získáte bezkonkurenční odměnu, která činí až 140 Kč/hod + 80Kč stravenky. Mnohé z Vás jistě potěší i zálohy, které vyplácíme každý týden. Nástup možný kdykoliv, s tím že se končí před vánočními svátky, abyste si je i vy mohli po zásluze užít a nabrat nových sil do nového roku.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 nebo se rovnou zastavit v pondělí nebo ve čtvrtek v 10:00 nebo 15:00 hod na adrese Sokolovská 38, Praha.

Těšíme se na Vás!

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

2. 12. 2016, 10:10

Lokalita

Zličín, Praha

Obor

Manuální

Odměna

140,-Kč/hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist